INTRODUCE

Ahojte :)))


Dlho som rozmýšľala aký článok by bol vhodný na začiatok tohto blogu....a veľa blogeriek začína tým že sa predstavia. Ale keďže nerada rozprávam o sebe, čo robím, v čom som dobrá, aké sú moje vlastnosti (pretože ani sama na niektoré otázky neviem odpovedať) tak ma napadlo že najlepšie bude keď vám o mne niečo povie vec ktorú každý tak zbožňuje a to je hudba. Asi ako pre väčšinu z nás aj pre mňa hudba znamená hrozne veľa. Takže tuto sú moje najobľúbenejšie/najpočúvnejšie pesničky.
Ale nebude to len takých obyčajných top 9 pretože tieto pesničky čo vám tu dám sa nedajú porovnávať, každá je výnimočná a každá je na prvom mieste. Takže nečakajte žiaden rebríček.Ale to už zistíte sami.
Hope you enjoy it :3
Hozier - Arsonist's Lullaby

 The Smiths - Asleep
 


Bon Iver-Holocene


The 1975- Is  There Somebody Who Can Watch You
 

Cocteau Twins & Harold Budd - Sea, Swallow Me


 Arctic Monkeys-505


The Police - Every Breath You Take


The Beatles - Girl


Radiohead - Creep

  
Dúfam že som vás neodstrašila/neodradila. Nebojte sa bude aj móda a pod. ale takto som chcela začať. V skutočnosti som normálna baba ako každá iná ...ale toto som ja „zvnútra“. Dúfam že ma chápete. :)) Ak sa vám nejaká pesnička páčila alebo ste si tam tiež našli favorita dajte mi vedieť :))


See you soon xoxo
 


 

Komentáre

  1. bože, ty si asi naozaj moja spriaznená duša!! milujem tvoj blog rovnako ako milujem The 1975 a AM! ♥ si supeeer, hah!

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)