MOVIE TIMEAhojte :))Rozmýšľala som o čom by bolo vhodné písať v týchto dňoch, a tak ma napadlo že filmy sú asi jeden z najlepších nápadov :))  Keďže je leto a neviem ako vy ale ja najviac filmov vidím cez leto, mávam také tie „movie marathons“. Každý z vás to na 100% pozná, keď si zoberiete nejaké to pitie, niečo pod zub, zabalíte sa do deky a pozeráte a pozeráte. A ak ste sa v tejto vete našli tak určite poznáte aj to ako si myslíte že ste už videli vážne všetko a nemáte čo pozerať. Práve preto si myslím, že týmto by som mohla trošičku pomôcť. Rada by som vám predstavila 10 filmov ktoré by sa dali nazvať  že sú to moje najsledovanejšie/najobľúbenejšie. Jasné že ich je o dosť viac, ale tu sa snažím dať také možno menej známe, aby ste sa mohli inšpirovať. Avšak niektoré sú veľmi známe ale sú to tie typy filmov že ich môžete vidieť hrozne veľa krát a nikdy vás neomrzia. Pome na to :)) 

...ak by vás zaujímal trailer stačí kliknúť na názov filmu :)))  (500) Days of Summer

Okolo tohto filmu som na stránke myškou prešla hrozne veľa krát. Ja nie som ten typ človeka čo sa drží príslovia „nesúď knihu podľa obalu“. Viem nemám sa čím chváliť ale no však to chápete :D  Raz keď už som vážne nevedela že čo tak že fajn zapnem a uvidím. Toto bol asi jeden z mojich najvydarenejších klikov ever. Do tohto filmu som sa zamilovala a dalo by sa povedať že je to asi môj najobľúbenejší!! 
BEST!

   

Marvel

Toto síce film nie je ale tento zoznam by bol hrozne dlhý kebyže tu mám dávať skoro všetky filmy od marvelu. Ale predsa len by som chcela vyzdvihnúť X-Men:Days of future past,  Guardians of the Galaxy, Thor, Avengers... fúú no vlastne skoro všetky. :D Ja ani neviem čo k tomu napísať.  Ak hľadáte akciu s vtipom. Pozerajte :)) Btw ktorý máte najobľúbenejší?:)

 Jedno slovo, wau.  Tento film je neuveriteľný. Ak Jamesa Browna radi nemáte, tak myslím že po tomto filme si ho obľúbite. Ja ho milujem a po tom ako som film uvidela tak no viete si to predstaviť. Asi jediný film pri ktorom som sa minimálne 10x rozplakala. Ten príbeh, oblečenie, herci a tá hudba wau.

 Dlho som rozmýšľala ktorý film s Adamom Sandlerom tu zaradiť a nakoniec som sa rozhodla pre tento. Adam Sandler spolu s Drew Barrymor.... majú jedy z najlepších komédii a túto dvojicu vo filmoch jednoducho milujem.

 Ja milujem staršie a také tie „old school“ filmy. Pomáda je jedným z nich. Nie je nič krajšie ako chalani s čiernymi rifľami a bielim zakasaním tričkom. Tu som sa do Jonnyho zamilovala. Aaw (smiech ) :D
Milujem hudbu, a hlavne keď si môžem zaspievať s nimi. Klasika

 Ďalší úžasný film (aj vy ste si všimli že dosť často používam slovo úžasný) :DD. Tento by tiež mohol byť považovaný za najlepší u mňa :)). :Dosť často vyberám filmy podľa soundracku v ňom. Keďže v tomto je moja srdcovka Dont You Forget About Me“ + ten jeho koniec je úúúúúžasnýýýý!!
 Sľubujem že toto je posledný film ktorý nie je +2000. Je to klasika. Asi každá z nás chcela byť Baby, tancovať ako Baby a zažiť niečo takéto. Chcem sa len poďakovať môjmu ocinovi že ma keď som bola malá donútil pozerať tento film. Ďakujem :3
 K tomuto filmu som sa dostala úplne náhodne. A to tak, že som si sťahovala jednu úžasnú pesničku :3 a ako obrázok k tej pesničke mi uložilo práve poster k tomuto filmu. A mám hrozne rada filmy s černochmi. Je to také odreagovacia  komédia a takých je treba :))

 Spongeboba máme radi asi všetci. Kreslené filmy máme radi asi všetci tiež. V tomto hlášky nechýbajú a fantázia tvorcov nemá období.

 Fuuuha, kde začať. Asi tým že pri úsmeve Jamsa Franca baby pôjdete do kolien. James je jeden úžasný človek (dúfam) :D Je neskutočne talentovaný!! A všetky filmy na ktorých sa podieľal či ako herec alebo režisér sú podľa mňa parádne. Veľký obdiv patrí aj hercom ktorý to dokázali úžasne zahrať. Ak ten film chcete pochopiť treba ho vidieť viac krát :))Dúfam že ste sa inšpirovali, ak áno dajte mi vedieť čo si o tom filme myslíte a určite mi napíšte aj vaše typy, budem len rada :)))
See you soon xoxoKomentáre

 1. Musím přiznat, že jsem viděla jenom Think Like A Man Too :D Shame on me... Na druhou stranu mi většina filmů z tvýho seznamu už dobu leží v záložkách, takže si mě tak trochu nakopla k tomu si je konečně pustit a nepřeskakovat je :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super výber ! 500 days of summer som ešte nevidela, ale plánujem :)
  COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Klasiky jako Pomádu a Hříšný tanec se nikdy neomrzí! Stejně tak filmy do Marvela.. A Adam Sandler? Na toho můžu koukat, ať hraje kdekoliv :D
  Takže za mě palec nahoru za výběr filmů!
  500 days of summer jsem neviděla, tak díky za tip. Rozhodně se na něj podívám :)
  Michelle B :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. hezký výběr, plno z toho jsem neviděla :D
  jinak krásný blog
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ty movie marathons samozřejmě znám, prostě o prázdninách můžu konečně dohnat všechny filmy :D Jinak na 500 dní se Summer se chci podívat už hrozně dlouho, ale pořád se mi to nějak nedaří. Marvel taky naprosto miluju a můžu sledovat pořád dokola. A Breakfast club je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, prostě mě nikdy nepřestane bavit. Máš úžasný výběr filmů :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)