JUST TWO TYPES OF PEOPLEAhojte :)))
Dnešný článok by som chcela venovať veci, ktorá je teraz všade okolo nás a to je leto. Leto. Čas keď všetci zažívajú úžasné zážitky s priateľmi, čas keď koža hnedne, (poprípade červená ) vlasy blednú, chodí sa na kupká, nechodí sa spať, čas na dovolenku, čas na letný románik, čas na prázdniny. Jednoducho raj na zemi. Toto sú niektoré z vecí ktoré väčšine z vás nápadnú keď sa povie leto.

Ale keď sa povie leto mňa napadne akurát tak nevydržateľné teplo, pot, moja večne spečená koža a znovu pot, kúpalisko, ktoré má jeden bazén a vždy je ÚPLNE preplnený a na záver tu máme to letné oblečenie.

Na svete existujú len dve skupiny ľudí. A to tí ktorý leto majú radi a tí ktorý ho neznášajú.

Tak sa teda na to leto pozrime z pohľadov oboch skupín.

POČASIE:

Milovník:

Krásne, letné počasie si užíva pri vode, s priateľmi. Vyťahuje plavky, kraťase a tielka. Zdržiava sa hlavne na slnku.
Odporca:

Tieto mesiace trávi prevažne dnu, so stiahnutými žalúziami, s ventilátorom, pozeraním filmov, čítaním kníh, jedením a dosť často aj spaním. Vylieza von až keď teplota klesne na aspoň 25°C.
OBLEČENIE:

Milovník:

Tento typ človeka si kupuje letné oblečenie hneď ako príde do obchodov (čo je u nás niekedy už v marci :DD). Má veľkú zbierku kraťasov, tielok, krátkych tričiek tzv. croptopov, plaviek atď.Odporca:

Keďže väčšinou je dnu takže na prežitie letných mesiacov mu bohate stačí dlhé pohodlné tričko a kraťasi staré už 3 roky. Ak má v pláne ísť von volí rifle, maxi sukne, maxi šaty. Sú to pekné elegantné kúsky ktoré zakryjú čo je treba a vyzdvihnú čo je taktiež treba.

 Ktorá skupina si ty? Daj mi vedieť ak si sa tam našiel alebo či si taký zlatý stred :))

 

A záverečná veta k letu je že: Ak máte leto radi tak si ho riadne užite kým ste mladý. A ak nie (ako ja) zavolajte kamarátku a pozerajte filmy užite si úžasné leto:))


See you soon xoxo


Komentáre

 1. nemohla by som patriť k ľuďom, ktorí nenávidia leto. Milujem teplo, vodu a dovolenky ! super článok :)
  COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Určite patrím k druhej skupine (nie je divné že to píšem koncom októbra kedy je leto už dávno za nami?no nevadí) Vlastne som takto prežil celé leto,pozeranie seriálov neustále sťažovanie sa že je snáď 70 stupňov a podobne:D pekný článok:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Teraz je už konečne príjemne čo? :3 A Ďakujem:)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)