WONDERFUL TUMBLR

Ahojte :)


Hrozne ma hnevá že tie príspevky vchádzajú tak ako vychádzajú ale popri škole a krúžkoch som rada že mám čas na spánok. Najprv som mala v pláne napísať článok  "moja starostlivosť o pleť" ale keďže by som musela fotiť prípravky na čo som teraz moc lenivá tak ma napadlo toto:) Chcela by som vás pohltiť do inej dimenzie, do sveta tumblr.
Veľa z vám tumblr určite poznajú a tí ktorý nie tak tumblr sa dá brať ako blogspot. Tumblr bol založený pre ľudí ktorý sa chcú vyjadriť pomocou obrázkov, hudby, textov, citátov.. čím len chcete.  Je to veľká sieť blogov o všetkom čo vás len napadne.


Moje začiatky boli také že "oo tumblr je hrozne cool tak sa tam prihlásim". Áno chodila som tam lebo jednoducho tumblr a vôbec som nechápala načo to je. Čo sa časom našťastie zmenilo. Teraz sa z toho stala zvislosť, vážne :D Teraz tumblr beriem ako miesto kde sa môžem vyjadriť bez toho aby som niečo povedala. A to je v tejto dobe podľa mňa nie že dôležité ale, vedieť sa vyjadriť bez slov, pomocou obrázkov, módy..no nevie to každý (tým nechcem povedať že som profík, to vôbec nie).
Tumblr sa nedá pochopiť.. je to ako životný štýl jednoducho to musíš cítiť. (znie to divne ja viem ):DDá sa tam neskutočne vyhrať, možnosti sú neobmedzené. Jednoducho večery s tumblr, dobrou hudbou a čajom sú tie najlepšie :)Pomocné stránky:

Ako vložiť svoj vlastný playlist: 
Pôjdete na http://scmplayer.net/, vyberiete si vzhľad vášho prehrávača, zadáte URL a názov pesničky, nastavíte podľa seba a skopíruješ kód. Pôjdete na svoj tumblr kde kliknete (väčšinou v pravom hornom rohu) máte edit theme a potom kód skopírujete do (teda ja ho kopírujem do) na spodok HTML:) malo by to ísť:)
Ako vložiť svoj design:
Navštívite http://www.snazzyspace.com/tumblr-themes/page/1 alebo http://www.themesltd.com/tumblr/tumblr-themes/ sú aj iné :)  Vyberiete si dess, skopíruješ kód a vložíš ho do edit HTML nezabudni dať upload a save a hotovo :) 
Na tých stránkach je toho vážne veľa, kurzory, poletujúce obrázky.. všetko funguje na tom istom princípe vyberieš skopíruješ do HTML a uložíš :)


Takže dúfam že som vás trošku inšpirovala. Jasné to by som nebola ja keby že vás nepoprosím o follow na tumblr :D
Takže see you soon

xoxo

Komentáre

  1. Já tumblr také miluji, takže mě o jeho úúúžasnosti přesvědčovat nemusíš :D moc pěkný článek! :) asi jdu kouknout na tumblr :D
    Young, wild and free

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Další závislák? Vítej v klubu :3 :D
    A mimochodem, věta o tom, že je to spíš něco jako životní styl vůbec nezní špatně! Řekla bych, že jsi to dost dobře vystihla :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)