JANUARY FAVOURITES

Ahojte:))


Predĺžený víkend srdečne ťa vítam! Už máme po vysvedčení. Neviem či sa tešiť alebo plakať. Mala by som sa tešiť pretože môj prvý polrok na strednej "úspešne" zvládnutý a zároveň aj plakať pretože to kvantum vecí ktoré musím vedieť na utorok. Joj. Zase riešim školu. Zlozvyk. Blíži sa nám koniec januára a čo býva na konci januára? Áno správne JANUARY FAVOURITES.-
-
-
-


Začnem LAKOM od Rimmel London (420 midnight blue). Ten odtieň je prekrásny! Tmavo, tmavo modrý s jemnučkým shimerom. Vydrží celkom dobre. KREM NA RUKY od Mixi je asi najlepší krém zo všetkých ktoré som do teraz skúsila. Ja mám veľmi suché ruky a vážne pomohol . A ako bonus tá vôňa. Ďalej tu mám ďalší KRÉM tentoraz NA TVÁR od Himalaya (nejdem to skúšať skloňovať). Cez zimu sa mi z mastnej tváre stáva sucho-mastná. Tento krém sľubuje celo-dňovú hydratáciu. Na tvári je vážne príjemný, nieje taký mastný a hydratuje pekne. Ako poslednú vec tu mám BODY SCRUB od Soap and glory. Scrub bol v sade ešte s inými vecami a všetko vôňa po citróne. Scrub je s hnedým cukrom a má vážne prenikavú vôňu. 

Aký sú vaši obľúbenci? Aké bolo vysvedčenie, ste spokojný?  see you soon xoxo 

Komentáre

 1. Ten lak má nádhernou barvu! :) a od Mixi mám taky krém, ale na obličej a je super! :) a se školou to mám stejně, neboj :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krém od Himalaya musím vyskúšať, videla som naň kopec pozitívnych recenzií. A Soap&Glory by mohlo byť u nás dostupnejšie, vôbec by som sa tomu nenahnevala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Značku Himalaya Herbals zbožňujem. Aj keď mám citlivú pokožku, ktorej málo čo vyhovuje proti tejto značke neprotestovala.
  www.tobecreativehasnolimits.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krém vypadá lákavě. :)
  http://dendyss.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Hezký článek:-) Začala jsem tě sledovat, tak se můžeš mrknout na můj blog a popřípadě se také stát pravidelnou čtenářkou:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. I like your blog, its really dope.
  Do you want to follow each other?
  If you want, than follow me, and let me know in comments, so I can follow you back with pleasure.
  We can follow each other on Instagram @andjela.dujovic, let me know in the comments so I can follow you back.

  www.bekleveer.com
  xoxo

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Věci od Himalaya miluji! :) Ten Bodyscrub musí být super! :) Hezké věci :)

  ROSEMDIARY

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ja ťa zbožňujem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Rimmel London je super značka, tento lak vyzerá krásne :)

  P.S: Chcela by som ťa poprosiť či by si sa nešla pozrieť na blog mojej sesternici. Je to začínajúca blogerka a tvojej návšteve by sa veľmi potešila, poprípadne aj tvojmu komentáru. Ďakujem.
  http://partofnicol.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)