MY FAVOURITE TV SERIES


Ahojte:))

Stala som sa závislá na wattpade. Neskutočne moc. Píšem tam? Nie zatiaľ len čítam ale chcela by som skúsiť. Lenže teraz ledva stíham blog. Učitelia sa pomiatli!! Konečne som si myslela že po polroku trošku oddych ale je to ešte horšie ako predtým. Fuj! Ale o tom som nechcela. Že vraj je teraz obdobie chrípky (ani mňa to neobišlo). Takže čo keby som vám dnes poradila nejaké dobré seriáli? Môže byť? Áno? Jupi! Je možné že ste niektoré už videli ale ani pozrieť si ich druhý krát nemusí byť zlé.

FREAKS AND GEEKS


Starší seriál a môj asi najobľúbenejší. Jednoducho spojenie Jamesa Franca+staršej doby+americkej školy+vtedajšej módy=moja láska. Jednoduchá rovnica však? Škoda že je tak málo dielov.

NEW GIRL


Ak ste čítali môj článok o mojich najobľúbenejších filmoch tak už určite viete že mám hrozne rada Zooey Deschanel. Typický americký seriál kde ide tvorcom hlavne aby pobavili divákov. Čo sa im podľa mňa veľmi podarilo. Zooey sa nasťahuje k trojice chlapov a celý seriál je vlastne o tom ako si nažívajú.THE SIMPSONS


Mám vám k tomu niečo povedať? Myslím že nie je treba. Všetci ich poznáme už roky a nikdy mi asi na nervy liezť nebudú.


AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Ak ste marvel fanda tak vám tento seriál určite neušiel. Priznám sa. Pozerávala som ho hlavne kvôli Furimu (Fjuri) ktorý sa tam objavil tak najviac 2 krát v celom seriáli. Nie, nie som na takých starších ale ten charakter je famózny!!slovenské okienko 
-
-
-


SUSEDIA

Asi neexistuje Slovák ktorý by ich nepoznal. Ja som bola na nich závislá a vždy ked chcem vypnúť a zasmiať sa tak jedine susedia! Všetky diely viem naspamäť aj od zadu a vždy sa na nich zasmejem. 
PROFESIONÁLI

Kedysi ma vôbec nebavili, nechápala som tomu a dnes som na nich závislá. Stále obdivujem Ľuboša Kostelného ako neskutočne úžasne dokázal zahrať Boborovského. Obdiv!!


Aké seriály máte radi vy? Píšete na wattpede?see you soon

Komentáre

 1. Susedov nič neprekoná :D Bol to skutočne úžasný a nenútene vtipný seriál - mala by som si niektoré časti pozrieť znova, lebo si mi akurát pripomenula, ako veľmi mi chýba :D
  BEELIEVIN

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak celkom ma prekvapili Susedia, ale bol to fajn seriál a keď niekedy reprízujú a ja prepínam programy, tak vždy sa ostanem kukať :). Najviac je hláška: Drž ma, lebo ho zabijem! :D Simpsonovci sú klasika, New Girl chcem začať pozerať a Freaks and Geeks si musím asi pozrieť tiež, veď keď tam hrá Jamso, nechápem, kde som bola doteraz :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten prvý seriál nepoznám, no vyzerá zaujímavo. Ja mám strašný problém nájsť si nejaký seriál, ktorý by ma zaujal a taktiež mám najradšej pozeranie seriálov v angličtine. O New Girl som už počula, no ešte som sa nedostala k pozretiu si prvej epizódy - snáď to čoskoro napravím! Simpsonovcov nepozerám, neviem príde mi to také, nie celkom pre mňa. Agentov som pozerala trochu dávnejšie, ešte keď to chodilo predtým v telke, ale tiež len pár epizód. Zo slovenských seriálov mám rada obe - aj Susedov aj Profesionálov. Moje najobľúbenejšie seriály za poslednú dobu sú The 100, The Shannara Chronicle, Quantico, atď..

  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fuu ja zase nepoznám nič z tvojich ale to je super pretože si mi práve pomohla nájsť nejaký ktorý ba som začala pozerať.

   Odstrániť
 4. Háá susedia ! Veľká nostalgia ma teraz prepadla. :) Ten seriál som milovala! :) Takisto aj profesionálov :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)