RESOLUTIONS?

Ahojte:) 

Na začiatok by som vám chcela popriať šťastný nový rok. Dúfam že ste si Silvester užili podľa vašich predstáv a že ste sa pekne rozlúčili so starým rokom. Taktiež by som sa chcela poďakovať za každé jedno slovo ktoré ste si tu prečítali. ĎAKUJEM:3Predsavzatie. Čo to vlastne je? Slovník hovorí:


predsavzatie, -ia stred. rozhodnutie, úmysel niečo vykonať, podniknúť, urobiť: pevné p.;

dobré, veľké, krásne p-ia;

uskutočniť p.;

mať p.

Fúha a čo si pod slovom predsavzatie predstavujem ja?
Veci,veľa krát menej reálne veci, ktoré si dávame, aby sme ako tak zmenili nás život k lepšiemu. Každý rok si dáva veľa ľudí predsavzatia typu: schudnem, menej utratím, začnem žiť zdravo... A neviem ako vám, ale mne to vydrží tak 2 týždne. A prečo vždy na začiatku nového roka? Tajne dúfame že bude lepší ako ten predtým? Prečo predsavzatia berieme ako niečo čo nás prinúti k zmene? Načo si dávať predsavzatia keď im neveríme a neveríme ani tomu čo chceme dosiahnuť? Najprv si  treba urobiť poriadok v sebe. Zistiť svoje priority, čo v skutočnosti chceme zmeniť a nezabudnúť prečo to tak chceme. To nás bude motivovať k progresu a k úspešne zvládnutím predsavzatiam. A vtedy sa len obyčajné predsavzatie z papiera stane súčasťou nášho života. 

 
we♥it


we♥it

we♥it

we♥itAké sú vaše predsavzatia na tento rok? Podľa mňa najlepšie predsavzatie aké si každý môžme dať je byť šťastný. Áno viem je to dosť cheesy, otrepané a no už také.. Ale všetci hovoria že vtedy je život najkrajší, keď sme šťastný. Robte to čo vás robí šťastnými. Ak radi tancujete, tancujte. Ak radi spievate, kreslíte, športujete, papáte robte to čo vás napĺňa.
see you soon xoxo 

Komentáre

 1. Veľmi pekný príspevok :)

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju extra MEGA GIVEAWAY (4 súťaže v 1) v ktorej si môžeš zasúťažiť o poukážky ale aj o viac ako 40 pruduktov z kozmetiky, knihy či šperky

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekne napísané :) podľa mňa platí presne to Laco si aj napísala :) a to že každý by mal robiť to čo ho napĺňa a robí šťastným a venovať tomu čo najviac času :)
  Me and my ART

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tobě taky krásný Nový rok! :) Máš pravdu s předsevzetími,když něco člověk chce změnit tak ať to udělá hned! :)

  ROSEMDIARY

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já s tebou naprosto souhlasím :) můžeme si dát taková "malá" předsevzetí, třeba, že odmaturujeme nebo uděláme zkoušky... ale je to takové klišé, když víš, že tě ty zkoušky stejně čekají, tak proč si to dávat jako předsevzetí :)
  Já jsem si předsevzetí nedala, jen jsem se snažila si vyčistit hlavu a zaměřit se na věci, které skutečně chci.
  Jinak ti přeji krásný rok a ráda bych tě pozvala k sobě na giveaway :)
  Getmovin by Deni

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja si nemyslím, źe s príchodom nového roka sa niečo zmení, no je to taká mind-game, že začína nový rok a keď sa môže zmeniť číslo roka v kalendári, prečo by sme sa nemohli aj my... ja si do tohto roka dávam také ciele, ktoré by som veľmi rada splnila :DDD

  Caroline ~ galkvinne.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Veľmi pekný príspevok a aj tebe prajem krásny rok 2016 ! Ja si nedávam predsavzatia, lebo ich nikdy nesplním, ale najradšej si dávam nejaké ciele na každý mesiac :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)