NEW IN: #COSMETICS

Ahojte:)

Konečne trošku vykuklo slniečko. Aa, takéto počasie ja môžem. Presne pre mňa. V škole trošku voľnejšie teraz a to len vďaka maturantom. Ďakujeme Vám. Tento článok nesie názov NEW IN ale popravde mi to tu už nejaký ten piatok leží na stole. Nevadí, aspoň som si urobila názor na tieto produkty o ktorý by som sa s vami dnes podelila.

 Začnenime teda PÚDEROM od Rimmel London -Stay Matte (003 peach glow). Tento mám už aspoň štvrtý krát a zatiaľ si nesťažujem. Vydrží celkom dobre a aj odtieň mi sedí. Od Rimmelu tu tiež mám BRONZER (021 sun light). Tento som mala asi rok a pri každodennom používaný z neho veľa neubudlo. Ale keďže ja som taká šikovná a spadol mi a celý sa rozbil, tak som si ho kúpila znova. Pekne pigmentovaný, dobre sa “blendí”. Ďalej poďme na skoro každým ospevovaný BALZAM Carmex, ktorý mám s jahodovou príchuťou, vôňou. Takže trochu štípe na perách ale to by ževraj mal. Mne osobne to nevadí. Vydrží vážne dlho, hrozne dobre hydratuje a tá jahodová vôňa je neskutočne silná čo mne tiež nevadí. A na koniec to najlepšie. Už dlhšie som rozmýšľať že si pozriem nejaký ten MAKEUP ktorý bude pre moju pleť to je mastná s akné. Tento bol všade na YouTube ako reklama pred videami tak som sa rozhodla vyskúšať. Musím povedať že neľutujem. Je teda od Vichy (15). Odtieň mám najbledši a super mi sedí. Makeup má dosť tuhú konzistenciu a stačí ho váážne máličko. Kryje úžasne a nerobí taký ten efekt masky. Krásne zmatňuje a vydrží tiež fajn.
Takže dnes takto. Máte tiež nejaké skúsenosti s niečím z toho? Ps: držím palce všetkým maturantom ;))


See you soon xoxo

Komentáre

 1. Mám zkušenosti s pudrem a používám ho pořád:-) Pěkný článek!
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Stay Matte je oblíbenec a Carmex chci zkusit! :)
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nemala som nic este z tohto :) ten puder ma zaujal asi najskôr :))

  Dominika Makarova Fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Stay Matte naprosto miluju. Jejich bronzer jsem ještě nezkoušela, ale pudr mám už po několikáté a moc ráda se k němu vracím. Na Carmex jsem slyšela také většinou jen pozitivní ohlasy :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)