#OUTFITS

Ahojte:)

Ako sa máte? Dnes tu máme prvý jarný deň. S tým sa pomaly spája ja zmene šatníka. Čižmy, kabáty, rifle sa menia na ľahké bundy, tenisky a možno už aj nejaké tie sukne. Dnes by som vám chcela ukázať (môžno vás aj inšpirovať) ako by som ja zladila obyčajné čierne tričko.
Hope you will like it :)Everyday I.

No 1.
Tento outfit by som nazval športovo-elegantný. Nie športová elegancia, to nie je pekné spojenie. Nazvime ho každodenná pohodlná elegancia. Niečo také. Najviac ma zaujala sukňa ku ktorej som doalďovala zvyšok. 
 
 
 Everyday II.
No 2.
Pri tomto outfite som začínala bundou ktorá sa stala mojim OBROVSKÝM snom. Ale určite len snom pretože tá cena je neskutočne veľká. Nevadí tak som si ju dala aspoň do outfitu. Išlo mi o to aby bunda bola ten pozornosť pútajúci kúsok a zvyšok by si všimli až neskôr. 
 
 
Everyday III.No 3. 
Tretí a posledný outfit bol možno trošku inšpirovaný Kylie Jenner. Tento by som si asi ako každodenný outfit na našom krásnom Slovensku neobliekla ale ak pôjdem niekde do zahraničia tak hneď. 
Ktorý sa vám páčil najviac? 
See you soon xoxo

Komentáre

  1. Ten druhý je moc krásný! Zvu tě ke mě na blog. Právě tam probíhá Giveaway/jarní soutěž:-)

    www.jdeocestu.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Skvelé outfity. Hlavne tie bundičky, také ja môžem. Tá druhá je proste láska, keby sa ešte aj u nás dala taká zohnať, tak som v siedmom nebi :).

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)