#FAVOURITE NAIL POLISHES

Ahojte!

len týždeň učenia!! Nechápem, ako to mohlo tak rýchlo ubehnúť. Len nedávno som stála pred skriňou, bezradná, čo si oblečiem prvý deň na strednej a zrazu končím prvák. Táto myšlienka ma núti vyťažiť z dní čo najviac. Či budem len ležať, či objavovať nové kaviarne. Chcem mať dobrý pocit z dňa, keď si večer ľahnem do postele.  

Viete čo som zistila? Skoro každý druhý príspevok je o niečom čo mám rada. Či to boli youtuberi, apps. Obľúbenci. Dnes to nebude inak.
Som milovník lakov a milujem svoje nechty. A tak preto..
CATRICE Asi moja najobľúbenejšia značka čo sa tíka kozmetiky z drogérie. Farby lakov majú krásne, ale na moje nechty asi nie moc dobré lebo sa mi rýchlo odlupujú, ale tá farba za to stojí. 67 Greyday, Greyday! Tento som dostala od kamarátky na Vianoce a tá farba ma úplne dostala!  Ďalšie dva sú z kolekcie LUXURY NUDES a to 06 Magical Nude. Nude lak bledulinko fialovo-hnedý. Tú farbu neviem opísať, ale je krásna.
08 Little Dose of Rose. Prekrásna baby pink farba a ešte k tomu matný!!
MISS SPORTY Vyskúšala som laky od asi každej značky. Od tých najlacnejších až po najdrahšie. Ale moje najobľúbenejšie sú určite od Miss Sporty. Sú lacné a vydržia mi najviac zo všetkých! Čierna 5050 nesmie chýbať asi u nikoho. Milujem čiernu, čiže nie je čo riešiť. Ďalej tu je neskutočne tmavá fialová 3086. Prekrásna farba! A posledná je niečo na spôsob starorúžovej 6071. Je to môj najnovší úlovok a už teraz je obľúbená.


Lakujete si nechty? Aké značky, farby máte najradšej?see you soon xoxo

Komentáre

  1. Hoci som si značku Catrice v poslednej dobe veľmi obľúbila, ich laky som ešte nikdy neskúšala (čo ma samú prekvapuje) - preto to určite čo najskôr napravím :D
    Ale laky od Miss Sporty mám rada - za tú cenu majú skutočne slušnú výdrž :D
    BEELIEVIN

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)