#FAVOURITEYOUTUBERS part two


Ahojte:)


Máte aj vy, také tie dni, keď neviete napísať ani jednu súvislú vetu. Alebo vetu s ktorou by ste boli ako tak spokojný? Prečo mám takéto “bloky” dosť často? Práve preto dnes volím už dopredu napísaný príspevok. Dúfam že sa aspoň trochu bude páčiť.
Nathalie Paris @nathalieparis
(983 418 odberateľov)
Na začiatok. AKO MÔŽE MAŤ 16???? Ja vážne nechápem. Dobre trochu šoku na začiatku ale teraz vážne. Má postavu ako dospelá žena. Okej, o to tu aj tak nejde.
Najprv sa mi zadala veľmi plastová, taká neprirodzená, že sa  na niečo hrá, ale časom som si ju nejak obľúbila


Maddi Bragg @maddibragg
(1 278 744 odberateľov)
Z Maddi som mala taký istý pocit ako z Nathalie. Ale časom som si ju tiež obľúbila. Jej lookbook-y sú dokonalé a jej vlasy tak isto! Určite si Maddi pozrite aj na instagrame. Je to taký môj #instavzor. Jej instagram je prekrásny, vážne najkrajší. Dosť často si z neho beriem inšpiráciu.(298 000 odberateľov)
Na koniec to najlepšie. Jessie. Ako ja ju mám rada. Je neskutočne krásna, má milý hlas a je moc sympatická. Jej lookbook-y sú NAJLEPŠIE! Videla som všetky jej videá veľa krát. Moc ma mrzí, že jej úspech na YT nie je taký veľký aký si podľa mňa zaslúži. 


Poznáte tieto youtuberky? Aký je váš názor?  See you soon xoxo 

Komentáre

 1. Z takých blokov si nič nerob - nie si sama :D Ja sa snažím vždy, keď mám čas a chuť na písanie - a hlavne inšpiráciu -, napísať, prípadne aspoň rozpísať hneď zopár článkov, aby som neskôr, keď na mňa príde presne taký blok, mala stále čo publikovať ❤

  Maddi je úžasná, sledujem ju už minimálne rok a obľúbila som si ju hneď od prvého jej videa, ktoré som videla :D
  BEELIEVIN

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Žádnou z nich neznám, ale určitě se na ně mrknu!:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)