NEW IN #SUMMER #DRESSCODE

Ahojte!

Mám na vás tri otázky:
 1. Prečo sa učíme aj keď už sú známky uzavreté?
 2. Prečo sa učíme nové učivo?
 3. Prečo už nie sú prázdniny a pokoj?
Toto sa už od pondelka sama seba pýtam. Baví to tých ľudí tak nás trápiť?

Druhá vec čo ma trápi je počasie. Ešte som sa psychicky nepripravila na kraťase a pod. Vzduch je čoraz teplejší a mne sa čoraz horšie spí, pretože v teple sa spať nedá. Ani okná nepomáhajú. A to je len začiatok a ja mám už tepla dosť. S teplom súvisí aj dnešný príspevok. Keďže teploty sa zvyšujú,  tak farby a materiáli v mojom šatníku sa tiež musia trochu zmeniť. (nie čiernej sa v lete nevzdám)

Tričko z H&M krásnej farby také zlato hnedé s lodičkovím výstrihom. Na leto má celkom hrubý materiál, ale určite ho budem nosiť po lete. Topánky z F&F sú také obyčajné škandálky na nízkom opätku pretože sa stále necítim na vysoké. Robia krásnu nohu.


Šiltovku som chcela veľmi veľmi dlho. Konečne! Cez leto mám v pláne veľa vecí a väčšina je vonku. Treba sa chrániť pred úpalom. Plavky z H&M (iba vršok). Je takej kaki farby a veľmi pekne sedí. Spodok k nim sa mi nepáčil tak použijem nejaký čierny čo mám doma.Taktiež som vbehla do PanthaRey a keďže veľa času nebolo, zobrala som prvé čo som videla a dúfam že John Green ma nesklame. 


 Ďalší úlovok je tentokrát zo sekáču. (ďalší fakt o mne - milujem sekáče) Málokedy mám šťastie na pekne kúsky, ale táto blúzka mi padla do oka hneď. Je veľmi, veľmi, veľmi priehľadná ale s braletom pod je to..top! Je veľmi voľná, ľahká. Na rukávoch má rozparky a na chrbte tiež. 
 
Košeľa z H&M, ktorú som si zobrala o pár čísiel väčšiu než by som potrebovala. No, poznáte to výpredaje. Pozriete na cenu a beriete. Ale, nevadí mi to vyzerá to ležérne a zároveň elegantne.


A ako posledná bižutéria. Po kruhových náušniciach som už dlho pozerala, ale bála som sa ako budú vyzerať. Až na tie maličké je to pohodka. Druhé náušnice sú ako keby kvázi (haha) do uší. (Joj toto vyjadrovanie)  no viete čo myslím. V poslednej dobre sa mi to moc zapáčilo a chcela by som ešte jedny v zlatej.Tak toto bude všetko. Čo sa vám páčilo najviac? Ako ste na tom vy so školou a počasím?
See you soon xoxo

Komentáre

 1. Ja by som ešte chcela využiť ďalší týždeň, kedy budú ešte všetci v škole (prepáč, haha! :D) a obehať obchody - zišli by sa plavky či nejaké sandále :D A keď vidím tú košeľu, tak asi najskôr povedú moje kroky do H&M - je úžasná!
  BEELIEVIN

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som sa to tiež pýtala ešte minulý týždeň, keď som mala zakrúžkované známky a učiteľka povedala, všetci si doneste na ďalšiu hodinu referáty:D Načo je to dobre? Našťastie som sa druhej polke týždňa vyhla, vďaka môjmu výletu do Prahy.

  Inak krásne kúsky si si ulovila, tie topánky sú možno obyčajné, no zato veľmi milé a práve takéto ja volím počas leta ku všetkému. Tiež sa mi páči košeľa a po šiltovkách sa obzerám už aj ja, keďže mi pripadajú ako veľmi zaujímavý doplnok:)
  LILY OF THE VALLEY

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)