#TRIP KOŠICE

Ahojte!
Na začiatok, kým sa dostanem k pointe príspevku. Asi ste si všimli, že dizajn blogu sa zmenil (a stále na ňom pracujem). Ten predtým nebol zlý, ale niečo sa mi na ňom nezdalo. A tak, mám na vás otázku: ktorý sa vám páči viac? Lebo ja som nejaká nerozhodná.
 

Nikdy by som nepovedala že výlet do Košíc spojený s tancom môže byť taký náročný. Teraz tu sedím ubolená, unavená ale s peknými spomienkami.


Včerajší deň si určite zaslúži, byť zapísaný v mojej pamäti.
Všetko to začalo skorým vstavaným a následným nestíhaním. Nakoniec som na stanicu, kde ma už čakali dievčatá, prišla načas. Náš trip do Košíc sa mohol začať.
Po trojhodinovej ceste spojenej s tancom, spevom v kupé sme vystúpili z vlaku.
Košice som mala vždy rada a ak v budúcnosti nebudeme bývať v zahraničí, tak v Košiciach. Vlaková stanica Košíc ala OC KOŠICE nás všetkých zaskočila jej čistotou a modernosťou. Nasledoval cesta autobusom do Kasární Kulturpark. Ako správny turisti sme museli vystúpiť zle, ale našťastie len o jednu zástavku neskôr. Po celý čas tam som sa vzrušovala nad celou tou krásou okolo seba. Prečo niečo také nemáme aj v Martine?
V Kasárňach sme boli na akcii MOVE THAT PARK (tanečné workshopy/battle) Zúčastnili sme sa troch (hip-hop,dancehall, choreo) a stále si neviem vybrať, ktorý sa mi páčil najviac. Počas celého dňa v spoločnosti kamarátov nám do nálady hrala krásna hudba, svietilo slniečko a pofukoval vietor.
Závidím všetkým ľuďom, ktorý žijú v Košiciach. Máte to tam krásne!! 
  Aký bol váš víkend?
 Máte radi Košice?
 Ktoré mesto máte na Slovensku najradšej? 
Kde by ste chceli v budúcnosti bývať?
See you soon xoxo

Komentáre

 1. Košice sú krásne, ale veľa príležitostí navštíviť ich som ešte nemala. Ale toto leto sa tam opäť chystám, tiež na nejaký trip s kamarátkami. :) Nech už sú prázdniny!
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
 2. V Košiciach som zatiaľ nebola :/ Inak fotky sú krásne <33
  http://happythreee.blogspot.sk/2016/06/spring-outfit.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Keďže bývam v Prešove, do Košíc to mám len "na skok" - preto tam som aj dosť často :D Ale môžem len súhlasiť, je to veľmi pekné mesto :D
  Hoci netancujem (nepočítam moje poskakovanie na pohovke s ovládačom v ruke :D), také workshopy sa mi vždy páčili - obe moje najlepšie kamarátky tancujú, tak si z nich často vymieňajú zážitky a už len ich počúvať je zážitok aj pre mňa :D
  BEELIEVIN

  OdpovedaťOdstrániť
 4. božinku dievča máš super blog , ani neviem ako som na neho narazila :D
  Košicce mám hned za room a je to krásne mesto ♥ (historia, obchody, parky, ...) ja som sa prilaila na Color in Run čo mal byť cez prázdninky a ho zrušili :( takže som sklamaná :)

  TeenMummy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem moc! :3 Fuu škoda. Ja by som rada išla na ten v Žiline. Uvidíme:)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)