#QUOTES

Ahojte!

Poslednú dobu počúvam stále, stále dookola ten istý playlist na Spotify. (Warm Fuzzy Feeling) odporúčam!!)) A čo patrí k pomalému playlistu? Áno čaj, a áno aj sviečka, ale u mňa aj tumbrl. “Svet možnosti”, miesta na seba-vyjadrenie a miesto kde nájdete inšpiráciu a obrázok ku každej vašej nálade. Či ste šťastný, zmätený, smutný.
Ak niečo také nájdem, zdieľam to na svoju stenu. Minule som si ju tak obzeral a napadlo ma že by som vám nejakú fotky tu hodila, ale keďže by som si určite nevedela vybrať ktoré sú best pretože ich tam je dosť tak som sa rozhodla pre citáty alebo skôr aj krátke textíky, ktoré pre mňa dosť znamenajú.
  

Aký sa vám páčil najviac? Váš obľúbený citát, textík?


See you soon xoxo


Komentáre

 1. Krásne Ja takéto citáty mám veľmi rada. :)

  NINAVE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Taky mám tyto citáty moc ráda, ráda je projíždím na weheartit :)
  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kedysi som Tumblr kontrolovala každých desať sekúnd a do noci som scrollovala a scrollovala a smiala sa či plakala :D Teraz ma tá obsession na chvíľu prešla, aj keď som si istá, že ono sa to vráti; veď to nie je prvýkrát, čo ma Tumblr na istú dobu omrzel - a zatiaľ som sa k nemu vždy vrátila :D
  Zopár som ich už videla, tak som si ich "pripomenula", ale zahrnula si sem i pár, ktoré akosi "prešli" okolo mňa; veľmi sa mi páči "she was poetry in a world that was till learning the alphabet" ♥
  BEELIEVIN // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Citáty naprosto miluju a ani nedokážu říct, který se mi líbí nejvíc ♥
  Máš krásný blog, přidala jsem se k pravidelným čtenářům :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja tieto citátiky úplne milujem, mám ich plný mobil :D a ak ich vidím niekde na internete, tak ma viac zaujmú, keď sú robené takto ako obrázok a nie ako klasický text (och, dúfam, že som sa vyjadrila zrozumiteľne :D )
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Veľa citáov tak v hlave nenosím, keďže ani nemám veľmi čas pozerať si tumblr. No tú stránku milujem ♥ Tieto, čo si tu dala, sú fakt každý a jeden nádherné! A poznala som len jeden, takže ďakuejem za ostatné.
  Btw. Máš úplne nádhernú fotku v menu ♥
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)