#REVIEW │CONCEALER

Ahojte!


Dúfam že si prázdniny užívate ako najviac sa dá pretože už sa budú len skracovať. Ja som za tento týždeň stihla celkom dosť veľa akcií. V pondelok som ešte bola v Anglicku (sad emoji), v štvrtok výlet do Trenčína a v sobotu nadupanú akciu Tanec Spája Umenie Zbližuje spojenú s Amfiko Street Soul. A dnes ešte ideme do kina. Čiže si viete predstaviť ako moja peňaženka musí plakať.  Ale späť k príspevku. Naposledy som mala svoj prvý outfit na blogu (tu) a dnes tu je zas prvá recenzia. Uvidíme či pribudnú aj dalšie.
Korektor od MAYBELLINE NY FITme. Kde začať. Ja mám odtieň 15 Fair, ktorý má trochu ružový podtón čo mne vyhovuje. Korektor má príjemnú konzistenciu, pekne sa zapracováva a v spojení s podkladovou bázou a púdrom drží veľmi, veľmi veľmi dobre! Doteraz som používala od Astoru Perfect Stay Concealer, ktorý je mimochodom tiež veľmi dobrý, ale odtieň, ktorý mám doma je na mňa teraz moc bledý. Takže čo sa týka produktu, je vážne super, ale balenie mi príde dosť malé oproti iným korektorom.
 👍
                                                                    + color
                                                              + covering
                                                            + long lasting

 👎
                                                                    - small package

Poznáte tento korektor? Aký používate vy?

Komentáre

 1. Tento korektor neznám, ale vypadá celkem fajn :) Já používám ten od Catrice, se kterým jsem moc spokojená :) Jen se mi zatím nepodařilo sehnat tekutou verzi, ale i ten tuhý je skvělý :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mne už pomaly dochádza tuhý korektor od Catrice, ktorý som si nesmierne obľúbila, ale chcem vyskúšať aj čosi iné - takže možno siahnem práve po tomto :)
  BEELIEVIN // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Máš velmi krásny blog, nedáme vzájomné sledovanie? :) napíš mi prosím na blog a neber ako reklamu:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. už konečne mám a neviem si ho vynachváliť :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Korektor poznám, no zatiaľ som ho neskúšala, lebo ho takmer v žiadnej drogérii nemajú. Ja mám rada korektor od Catrice a teraz som si veľmi obľúbila concealer od Pupy.
  Klaudy´s shopping enjoyment

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Korektor poznám, no zatiaľ som ho neskúšala, lebo ho takmer v žiadnej drogérii nemajú. Ja mám rada korektor od Catrice a teraz som si veľmi obľúbila concealer od Pupy.
  Klaudy´s shopping enjoyment

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)