ENGLAND #ČuchiVAnglicku

Ahojte!

Návrat domov z Anglicka bol a stále je sprevádzaný podovolenkovou depresiou. Poznáte to, prídete z raja do každodenného života. Celé dni doma len spím a nič sa mi nechce. Stále to zhadzujem na časový posun, ale všetci vieme že sú to len výhovorky. Jedna hodina hore dole nič neznamená.


Začiatok.
Ešte asi nikdy sa mi nestalo, že by som letela za aspoň akého, takého svetla. Vždy v noci. Tentokrát som bola natešená, že je možné aby som z lietadla videla západ slnka. Ale nekrič hop kým nepreskočíš. Na letisku bolo prekvapivo málo ľudí čiže odbavenie trvalo pár minút. Všetko vyzeralo krásne, až kým nám neoznámili že let bude 3 hodiny meškať. No čo už nerobíme. Sadli sme si na kávu a nejak tie tri hodiny prečkali.Keďže fotiek mám moc veľa a chcem sa s vami o všetky podeliť rozdelím článok z Anglicka na dve časti. Dnes Vám ukážem mesto Poole a Brownsea Island.
Cesta do tohoto mesta nám trvala tak hodinku a pól. Plán bol okružná jazda na lodi a zastávka na už spomínanom Brownsea Island, kde v brožúrkach sľubovali že uvidíme červené veveričky. Šťastie nám asi neprialo a veveričky sme nevideli. Ale aj napriek tomu to bol krásny výlet.
Aký je váš vzťah k Anglicku? Boli ste tam alebo chceli by ste?

Komentáre

 1. Krásne fotky! Anglicko je krásna krajina :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelé fotky! V Anglicku som zatiaľ bola len raz a to v Londýne ale bolo to skvelé a určite sa tam vrátim ešte. Z britských ostrovov som bola tiež v Severnom Írsku a tam snáď bolo ešte lepšie :)).

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je kráááása! Já v Anglii ještě nikdy nebyla :(

  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já v Anglii byla na konci listopadu, takže ti fakt závidím tu modro-bílou oblohu (my ji měli šedou až černou)! Fotky jsou fakt krásné :).
  DENYII

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jééj krásne foto. V Anglicku som ešte nebola, ale určite sa tam raz pozriem.

  NINAVE

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)