FALL TRENDS: VELVET

Počasie vonku konečne vyzerá, že jeseň je už skoro tu a že letu odzvonilo. Preto by sme sa dnes mohli pozrieť na jeden z trendou tejto jesene a tým je ZAMAT
Zamat sa snažil jesenné trendy ovládnuť už asi dva roky, ale ešte sa mu nepodarilo dostať sa na úplný vrchol. Tento rok to dúfam bude inak a zamat sa tam dostane. Povedzme si narovinu. Kto by ho nemal rád? Je príjemne teplý, ak je vo farbe tmavo modrej, smaragdovej alebo bordovej tak je neskutočne krásny a  je tak moc hebký. Máte chuť sa stále hladkať a nie len vy, ale aj ostatný vás. Takže ak uvidíte šaty, topy, legíny, topánky či obojky (choker) v tomto materiály neváhajte a berte! Jediná vec ktorá zamat obsahuje a pevne dúfam že sa do módy nevráti je zamatová tepláková súprava. Ale tak nikdy nehovor nikdy. Možnože to dnešný návrhári posunú na úplne iný level a všetci budeme nosiť len zamatovú teplákovú súpravu.  


Fotky sú z ASOSU

Určite sa nebojte experimentovať a byť iný. Ako raz povedala Coco Chanel:
In order to be irreplaceable one must always be different.


Páči sa Vám tento trend? 

Komentáre

 1. Mne sa velvet začal páčiť už tak pred 2mi rokmi, keď som si kúpila svoje prvé veltet šaty, ktoré som zas tak často ale nenosila, no dúfam, že sa mi to podarí zmeniť túto jeseň.

  www.thestyletale.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. no dnes som pozerala že už taký jesenný vietor začal fúkať :) zamat je zaujímavý a nič z takého materiálu nemám :) ale keby bolo niečo pekné tak by som si možno aj kúpila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja by som sa zmohla akurát tak na tričko. :D

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)