FAVOURITE YOUTUBERS part3

Žeby som mohla začať oslavovať príchod jesene? Viem, ešte by malo prísť babie leto, ale to tu dúfam dlho nebude. Avšak je to oficiálne že jeseň sa blíži a my milovníci jesene čo sme v lete trpeli sa začíname tešiť. (aj keď terajšie teploty to moc nenaznačujú)
Viete ako zistíte že jeseň a jej počasie vážne milujete? No, veľa ľudí v upršanom, pochmúrnom počasí bolí hlava, sú bez nálady a veľa sa im toho nechce. A ak ste pravý opak, tak sme na jednej lodi.
Dnes tretia časť mojich obľúbených youtuberov. Dnes to budú pre zmenu len dve dievčatá, ktoré by som mohla pozerať od rána do večera. Určite máte aj vy takých obľúbených, že ste to video videli 3x ale stále vás baví.Lindsey @lindseyrem
(233 590 odoberateľov)
Lindsey nepozerám až tak dlho a vôbec si nepamätám ako som sa k nej dostala, ale dostal ma jej vkusom na hudbu, obliekania a príde mi hrozne. Mám rada aj jej makeup tutoriali pretože väčšinou nejde o nič ťažké a väčšinou sú aj na každodenné nosenie.


McKenna Kaelin @simply_kenna
(502 721 odoberateľov)
Na Kenn-ine videá sa teraz neskutočne teším, pretože ona je tiež veľký milovník jesene a dúfam že vymyslí niečo zaujímavé. Ku Kenn-e som sa dostala cez nejaký článok na blogu (tiež to boli obľúbený YT-eri) a od začiatku som si ju obľúbila. Či sú to jej vlasy, líčenie, obliekanie alebo doplnky, všetko je iné a to sa mi na nej tak moc páči, že je iná a podporuje aj iných v tom aby sa nehanbili. Taktiež jej hudobný vkus je na 1*Poznáte tieto youtuberki? Ktoré máte vy radi?

Komentáre

  1. Tyto youtuberky neznám. Sleduji spíše české/slovenské a co se týče listylových videií tak občas kouknu na nějakou američanku.
    Také mám ráda podzim, ale na druhou stranu ne to upršené počasí a depresivní rána, když na stromech nejsou listy.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ani jednu z youtuberek neznám, protože sleduju pouze ty české a slovenské :) Ale teď jsem se na nějaké videa podívala a možná ještě na ně někdy mrknu :)

    AXE Giveaway | Another Dominika

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)