COZY AUTUMN

Endoplazmatické ritikulum je syntetické centrum bunky/racionalizmus je založený na kritickom poznaní skutočnosti/prvky p6/Mária Walevská bola druhá žena Napoleona Bonaparte s ktorou mal syna ktorý ale zomrel/Prijaté teplo vypočítame ako Q= mc(t2-tt) toto všetko sa mi teraz honí hlavou a ja neviem na čo sa skôr pozrieť. Toto bude ešte dlhá nedeľa. Btw obdivujem ľudí ktorý majú semináre z biológie a chémie. Ale aby sme neriešila len školu poďme na dnešný príspevok.

Ak ma niektorý z Vás sledujete na instagrame mohli ste si možno všimnúť, že som tam, ako moja kamarátka nazvala, robila roomtour mojej krásnej jesennej izby. (znie to trošku egoisticky viem) Keďže vďaka chorobe som asi týždeň doma, mala som dosť času upratať si to tu a zároveň aj trošku jesene zútulniť. A dnes by som sa s vami chcela podeliť ako som si to tu vydekorovala poprípade Vám možno dodať trošku inšpirácie. Dekorujete si izbu?

Komentáre

 1. Krásna jesenná výzdoba! Ja si takmer vôbec nedekorujem izbu počas jesene skôr fotím prírodu počas tohto obdobia. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásna jesenná výzdoba! Ja si takmer vôbec nedekorujem izbu počas jesene skôr fotím prírodu počas tohto obdobia. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. WOW tak ty máš krásnu izbu, veľmi sa mi páči to nad posteľou kde sú navešané fotky, už dlho uvažujem aj ja nad niečím takým ;)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)