MOVIE TIPS

Viete si predstaviť že už o týždeň a pár dní tu budú prázdniny. Ach, neskoré vstávanie, menej povinností. Prázdniny, ako moc mi chýbate. Cez prázdniny (okrem navštevovania hrobou) budete mať určite voľnejšie, aj čas na filmy. Tak tu je pár typov.
režisér: Dexter Fletcher
v hlavnej úlohe: Taron Egerton a Hugh Jackman
môj názor: Tento film je asi najviacmotivačný film aký som kedy videla. Film je film je o chlapcovi, ktorý chce ísť na olympiádu, sna sa nevzdáva a ide si za ním. Herecké výkony oboch hercov sú veľmi dobré a veríte im všetko čo povedia, urobia. Príbeh sa točí o Eddiem (Taron Egerton), ktorý ako som už povedala sa chce dostať na olympiádu. Skúša všetky športy. Film je točený ako biografia Michaela "Eddie" Edwardsa, ktorý je anglický rekordman v skoku na lyžiach (ak sa nemýlim). Pri tomto filme sa zasmejete, zaplačete a na konci budete motivovaný splniť si svoj sen.
celkový dojem: 7.5/10
režisérka: Angelina Jolie
v hlavnej úlohe: Brad Pitt, Angelina Jolie,
môj názor: Dnes už rozvedený pár Brangelina a asi ich posledný spoločný film. Hovorí sa že nakoniec to najlepšie. Podľa mňa to v ich prípade platí. Tento film sa nedá porovnať s Pán a Pani Smithovci, pretože to nie je akčná komédia skôr dráma. Herecké výony oboch sú neskutočne. Angelina hrá psychicky chorú Vanessu, ktorú som si ako postavu veľmi obľúbila. Síce má duševné problémy, ale stále je to dáma, ktorá sa snaží byť silná aj keď na konci to už nezvláda. Film si ma dostal hlavne prostredím. To je prenádherné.
celkový dojem: 6.5/10
režisér: Wes Anderson
v hlavnej úlohe: Ralph Fiennes, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric
môj názor: Wes Anderson je môj veľmi obľúbený režisér. Jeho filmy sú veľmi zaujímavé s krásnou hudbou a sú typické tým že kamera je 98% času statická alebo sa otáča iba okolo svojej osy a toto robí jeho filmy inými. Na začiatku ma Grandhotel Budapest moc nebavil, ale od druhej časti (film je rozdelený na časti) ma vážne chytil. Dej filmu sa odohráva vo vojnovom prostredí, ktoré tam je naznačené len pár krát a veľmi jemne. Je to spojenie komédie, s troškou detektíky, násilia, a absurdity a toto všetko v krásnom prostredí.
celkový dojem: 8/10 Poznáte nejaký z filmov? Aký je váš názor naň? A určite poraďte aj vy nejaké mne!

Komentáre

 1. Ani jeden z filmov nepoznam asi máme rady každá niečo iné :) ja som bola včera v kine na československý film Pirko a podľa mňa to bolo veľmi dobre ale niekedy až moc nepríjemné :/ alle inak super film

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Eddie the eagle som pozerala minulý víkend a veľmi som si ho užila :D
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jůů, děkuju moc za tipy! :) Kord ten první film mě zaujal :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Grandhotel Budapest jsem videla a i kdyz je dobre hodnoceny, me to proste vubec nebavilo :D Neni to vubec muj salek kavy.. Film U more me zajima, ale prijde mi ted docela smutny na to koukat :D Ale super, diky za tipy! A dávám odběr, kdyby tě i můj blog zaujal, budu ráda, když mě budeš sledovat také :)

  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)