OU, THAT SKY

Ako ste si (možno) mohli všimnúť jeseň milujem. Ale, predsa len sa tu nájde jedna vec, ktorú na jeseni fakt nemám rada a to sú jesenné nádchy, chrípky a všetko podobné. Byť chorým je niekedy celkom výhodné pretože oddych, nič nerobenie nikomu nikdy neuškodilo. A v tejto rýchlej dobe je oddych veľmi vzácny. Taktiež stihnem dopozerať všetky seriály, ktoré nestíham cez školu, ale veľké mínus, ktoré sa dokáže postaviť proti týmto dobrým veciam, ktoré choroba so sebou prináša je určite dobiehanie učiva. Niekedy priam nemožné!!

Okej ale dnes som sa o chorobe rozprávať nechcela. Skôr o oblohe. Neskutočne moc ma fascinuje. V jednu sekundu je oranžová, za pár sekúnd zase ružová a tak pokračuje až niekedy do fialovej, červenej až nakoniec sa vráti do pôvodného stavu. A cez jeseň je podľa mňa obloha najkrajšia. Čo môže byť lepšie ako jemný vietor, krásny západ slnka, pofukujúce listie a čaj? (básnická otázka)
Taktiež radi sledujete, fotíte oblohu?  

Komentáre

 1. O nemoci mi radši ani nemluv, jsem nemocná už přes tři týdny a stále se z toho nemůžu vyhrabat..
  Fotky jsou krásné ♥

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja na jeseni nemám rada to sychravé počasie a keď sú hmly, dosť mi to vie pokaziť deň. Ja som tiež taký menší fanatik na fotenie oblohy ale najradšej mám západy slnka.♥ A btw, krásne fotky!

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)