BEST OF #SEKAC

Skáč. Toto je dnešná téma. Ak by som mohla ľudstvo rozdeliť na dve časti, tak keďže sa dnes rozprávame o sekáčoch rozdelila by som ho na tých, ktorý tam nakupujú a tých, ktorý nie. Môj názor na sekáče je veľmi veľmi pozitívny.
 1. Keďže sa do módy vracajú veci, ktoré nosili moji rodičia sekáč je miesto kde ich nájdem za skoro nič. Skoro úplne podobné vec by som našla aj v nejakom normálnom obchode ale pravdepodobne 10x drahšiu.
 2. Je to ekologické. Väčšina vecí tam je v super stave a mne osobne nevadí nosiť vec, ktorú už niekto nosil.
 3. Taktiež tam nájdete (ak máte šťastie) aj veci ešte s visačkami.
 4. Ja keď nakupujem v sekáči, tak najčastejšie pozerám na stav a kvalitu. Už veľa krát sa mi prihodilo že som prišla domov a zistila že daná vec je aj značková. A povedzme si pravdu rolák zo zary za euro nie je zlý deal.
Jasné, že tam sú aj nejaké proti argumenty a to jeden najväčší je asi že ak chcete niečo dobré nájsť musíte sa tam doslova hrabať. Na čo som si už ja zvykla.
Dnes som si vybrala pár vecí, ktoré som v sekáči našla aby som Vám ukázala že sa tam vážne dá nájsť aj niečo pekné.
Váš vzťah so sekáčmi? 

Komentáre

 1. Já sekáče miluju, sama mám na blogu pár článků právě s úlovkama ze sekáče :) Tvoje kousky se mi moc líbí :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Presne taku riflovu bundu, ako je na prvom obrazku, by som chcela }aj preto, lebo v piatok mame v skole retro den, tak by sa mi celkom hodila. V sekacoch nenakupujem, aj ked viem, ze sa tam daju najst super veci. Len je tazke to na prvykrat spravit, potom by sa to mozno aj dalo. Ale hlavne sa mi paci to, ze kusok, ktory tam najdes, nebude mat na sebe nikdy nikto, lebo je to fakt jadiny kusok toho typu a pod. ♥
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. V sekáčoch rada nakupujem lebo tam možem nájsť vela retro kúskov,ktoré nebude mať nikto iný :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)