NEW IN: COSMETICS

V poslednej dobe sa mi zdá, že môj blog trošku stagnuje. Asi (určite) tu bude tým, že teraz je obdobie nestíhania, veľa povinností a pod.. A keď už mám nejaký ten voľný čas radšej si pozriem film ako by som mala písať. Dúfam že sa to o chvíľu zmení. Pretože ne Vianoce by som chcel aby to bolo epické.:D Dnes rýchli haul z drogerky. 

Makeup  true match od L'Oréal Paris v odtieni (1.R/1.C rose ivory). Mne môj Catrice matt-niečo už došiel tak som išla pozrieť iný. Chcelo to už zmenu. Priznám sa ani som si moc nečítala recenzie. Len som prišla do drogerky a zobrala ten ktorý sa mi páčil. Krytie má stredné, nerobí efekt masky, necítiť ho na tvári, výdrž má tiež dobrú nie niečo ohromujúce ale do školy to stačí. A čo sa týka odtieňu, ten mi sedí veľmi pekne. Keďže akné existuje ale nie všetci sme confident keď ho máme v čistej kráse na tvári ďakujem Catrice a ich camouflage concealer (010 porcellain). Jeden z najlepších korektorov na akné a nedokonalosti. Pod oči by som ho nedávala ale na iné veci je super!! Rúž od Essence z ich rady matt matt matt (07). Je to krásna tmavá matná fialová, ktorá vážne super drží. Všeobecne si myslím že táto ich rada je veľmi podarená. A ako plus rúže krásne voňajú. Lak od Catrice Noir Lacquerv odtieni (03 Noir Classis) je krásna tmavá fialová niekedy až ako čierna. Tieto farby podľa mňa nič nepokazia. A ako posledné lak od Essence, top coat, ktorý sľubuje “mirror effect”. Popravde mirror effect to nerobí ale finiš to ma pekný. 


Aký makeup používate vy ak by ste mi mohli do budúcna pomôcť.

Komentáre

 1. tak True Match a Catrice Camouflage, to je presne to čo používam každý deň,takže za mňa palec hore :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Co se týče makeupu používám od Rimmelu Lasting Finish 25h a vyhovuje. Korektor od catrice používám ten stejný jako ty a je nejlepší! :)

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Korektory od Catrice sú jedným slovom úžasné - teraz mám tuhú verziu a i s tou som nesmierne spokojná :)
  No najbližšie mrknem na make-up od L'oreal, ten môj sa pomaly, ale isto míňa a po troch baleniach make-upu od Catrice (s ktorým som síce tiež spokojná) je asi na čase vyskúšať i niečo iné :D
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)