CHRISTMAS APPS

Šiesty december. Mikuláš!!! Určite už každý z Vás má doma plno sladkostí, ovocia poprípade nejakú tu cibuľu či zemiak a obdobie (ako to ja nazývam) zateplovania sa môže začať (haha). Dnes by som Vám chcela ukázať dve celkom užitočné aplikácie týkajúce sa Vianoc.


CHRISTMAS GIFT LIST
Táto aplikácia je dostupná iba pre androidy ale pre ios určite nájdete niečo podobné. Vzchádza presne z názvu. Jednoducho si napíšete komu chcete kupovať tento rok darčeky a potom pridáte aký darček a jeho cenu. Taktiež naboku sú tri obrázky či určitý darček je len nápad, kúpený alebo už aj zabelený. Má to cute dizajn a určite je to pre mňa jednoduchšie ako behať s papierom, ktorý by som asi aj stratila. 
KM CHRISTMAS COUNTDOWN WIDGETS
Taktiež len pre android. Je to widget na plochu ktorý odpočítava do Vianoc, do nového roka, do akého dátumu len chcete. Jednoducho prejdete do widgetov (u mňa to funguje že dlhšie podržím prst na pozadí) a tam to nájdete. Okrem odpočítavania tam je taktiež vianočný stromček a smehuliačik. Táto aplikácia je dobrá ak chcete odpočítavať do Vianoc ale nechcete si meniť tapetu na tie ktoré odpočítavajú.

Dobré vianočné aplikácie sú napríklad ElfYourself kde môžete so seba urobiť tancujúceho elfa a poslať to niekomu ako prianie alebo Adventný kalendár keď každý deň pomáhate elfom splniť jednu úlohu.


Odpočítavate dni do Vianoc? Zoznam darčekov si radšej píšete do mobilu či na papier? 
 

Komentáre

  1. Tyhle aplikace jsou skvělá věc. O těchto konkrétně jsem ale ještě neslyšela, takže díky za tipy!:-)
    Rozka's my name

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)