CHRISTMAS ROOM

O niečo menej ako dva týždne tu máme Vianoce a ja som stále bez darčekov. Do konca tohoto týždňa by som to chcela stihnúť. Budem musieť lebo potom sa zbytočne stresujem. Dnes som Vám chcela dať možno trošku inšpirácie na vyzdobenie izby ak ju ešte nemáte, alebo ak si izbu nezdobíte a ja Vám ukážem že je to jednoduché, nie moc nákladné a efektné. Dostane Vás to do tej správnej vianočnej nálady!

Tak, začnime mojim gridom z OBI a. k. a. záhradnícka pomôcka. Bola to najlepšia kúpa. Ak sa vám tento trend páči a nechcete hľadať niečo na asose za veľa peňazí. Toto je super náhrada za necelých 10€. Na jej konci som priviazala malé vianočné gule z PEPCA. Pridala prekrásne svetielka z TEDI a zavesila vianočne tematické fotky. Jednoduché, čisté a pridá to krásny šmrnc izbe.
Pod gridom som si z nočného stolíka zobrala kvet ktorý som vymenia za vianočnú ružu(KAUFLAND), pridala knižku s vianočnou tematikou, svietniky(KIK)som nechala, ale ako detail som pridala malé šišky.

Posteľ som si prezliekla do červeného oblečenia(TESCO), ktoré pri všetkej tejto dekorácií vyzerá aj vianočne. Malé svietiace tekvice som vymenila za malé svietiace guľôčky z JYSKU


Vedľa stola na komode stojí malý vianočný stromček ktorého mi stráži anjelik a macko. Vedľa je sviečka z TESCA. A keďže mi ostali ešte nejaké vianočné gule, dala som ich do sklenenej nádobky. Jednoduché ale efektívne.


Tieto červené strapaté girlandy som si dala na vešiak a na poličku. Na horných poličkách mám na jednej sviečku s vanilkovou vôňou z KIKU. A vedľa nej je sklenený jar s červeným pieskom(TEDI)a v nej tie typické vianočné lízatka tiež z TEDIHO.

Na vedľajšej vrchnej poličke mám veľkú nádobu ktorú som naplnila guľami z PEPCA a svetielkami z KIKU. Zas niečo easy, ale efektívne.


Zdobíte si izbu na Vianoce? V akých farbách? 

Komentáre

 1. Máš krásne vyzdobenú izbu. Ja som sa zatiaľ zmohla len na svetielka okolo postele a možno k nim ešte niečo pribudne. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máš krásne vyzdobenú izbu. Ja som sa zatiaľ zmohla len na svetielka okolo postele a možno k nim ešte niečo pribudne. :)

  www.thefashiontwiins.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásne to máš vyzdobené :) odkedy bývame vo vlastnom nejako tú výzdobu totálne zanedbávam :(
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)