YEAR 2016

Posledný deň roku 2016. Však ešte len pred chvíľkou boli prázdniny a teraz mám už oslavovať príchod nového roku. Ale ten čas letí. A keďže tu máme posledný deň roka, pripravila som si pre Vás tento príspevok v ktorom Vám ukážem môj rok 2016. 

Začiatok roka som začala so sivo-fialovými vlasmi, ktoré vtedy neboli až také časté na Slovenské pomery. 
Ako čas letel prišiel marec a s ním aj prípravy na súťaže. To pre mňa znamenalo, že väčšinu svojho času budem tráviť s jednou skupinkou ľudí z ktorých sa niektorý stali mojou veľkou oporou doteraz. Začiatky neboli ľahké. Veštci sme sa ešte tak dobre nepoznali a taktiež naše tanečné úrovne boli rozdielne.
 Nasledoval apríl. S aprílom prišlo každoročné sústredenie na ktoré sa vždy teším. Hoci tieto tri dni slovo spánok a oddych nepoznajú, nevadí mi to. Koncom apríla sme začali vyberať kostímy ku ktorým sa moc vyjadrovať nechcem.
 Máj, lásky čas. V mojom prípade len lásky k tancu, pretože v máji sa odohrávali majstrovstvá Slovenska. Tu udalosť musíte milovať! Už pred vstupom do haly cítite tu atmosféru hip-hop komunity. Popravde naše výkony stáli za… áno dosť sme to pokašľali. Okrem majstrovstiev som sa v máji stala na jeden deň dobrovoľníčkou pre UNICEF. Ak mám povedať pravdu. Som rada, že som si to mohla vyskúšať ale raz mi to stačilo. Takých nepríjemných a sobeckych ľudí na ulici som už dávno nezažila. Som rada že som mohla pomôcť (dúfam). 
 Jún. Môj mesiac. V júni sme opäť zvítali do Košíc na akciu Move That Park, ktorej musím dať všetky prsty hore. Prekrásne prostredie, úžasný lektory, super ľudia. V júni sme taktiež išli s triedou na spoločnú chatu ktorá bola veľmi zaujímavá. Taktiež sme so mojou skupinkou vystupovali po školách v okolí aby sme ľudí trošku viac navnadili na hip-hop. 
 Júl, mesiac s ktorým prišlo zaslúžene voľno. Z júla si toho pamätám najmenej. Asi sa nič také vážne neudialo okrem teda stanovačky s mojou bývalou triedou ktorá nemala chybu!!
 August. Ten bol oproti júlu veľmi nabitý. Na začiatku som išla za tetou do Anglicka z ktorého si viac fotiek môžete pozrieť v tomto a tomto príspevku. Bolo to úžasne! Ďalej sa pokračovalo chatami, vystúpením na Dni Radosti, podarená akcia Amfiko Street Soul ale aj ručnými prácami pri prerábaní našej sály. 
 September priniesol školu a smútok. Ale okrem školy sme stihli ísť na workshopy do Bratislavy tešiť sa na koncert Bena Christovala (ktorý neskôr zrušili).
 V októbry prišiel čas jarmokov. Taktiež sme s triedou navštívili divadlo a Viedeň z ktorej mám tiež samostatný príspevok
A prišiel december. Ten bol celkom náročný nie len v škole ale aj celom intenzívnou prípravou na naše prvé vianočné predstavenie. Vianoce boli krásne, Štefan ešte krajší a teraz nech ešte pekne prežijem nový rok.
Hoci na facebook-u je xy meme o tom aký bol tento rok o ničom, ale ja som s ním nadmieru spokojná. Chcem poďakovať každému kto ma ním sprevádzal.
 
Prajem Vám prekrásny posledný deň tohoroční roku a nech do toho nového vykročíte pravou nohou!! 
 
 

Komentáre

 1. Taky ti přeji krásný Nový rok! A užij si Silvestra.
  Beauty by K. + u mě na blogu najdeš soutěž o parfém

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skoro mi padla slzička! Čuchi zbožňujeme ťaaaaa!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásny nový rok prajem! :)) krásne zhrnutie!
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak toto zhrnutie ma bavilo, jedno z mála. Ono je to tak, že keď blogerku/blogera veľmi nesledujem, tak ma viac-menej ani nezaujíma, čo zažil alebo čo si kúpil. Každopádne si mala podľa článku krásny rok, a neboj, určite prežiješ aj tento. :) Ja sa chcem stať dobrovoľníčkou pre UNICEF tiež, no skôr už priamou pomocou ľuďom, než napríklad zbieraním peňazí (som hanblivá, radšej sama potichu prispejem). Ale každá pomoc je pomoc!
  Zápisky jednej Alžbetky

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jej toto ma potešilo! :3 Presne tak ja som bola len tá ktorá rozdávala nálepky kamarátky museli oslovovať ľudí za mňa. Inak to je dosť pekné že by si sa chcela niečomu takéto venovať hlavne v tejto dobe. Mňa napríklad zaujalo greenpeace

   Odstrániť
 5. Tak to si mala celkom pestrý rok 2016! Prajem ti nech je rok 2017 podla tvojich predstav a ešte pestrejsi, ale en v pozitívnom zmysle :) Nasla som tvoj blog a je peknyy - sledujeem :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jej ďakujem! :3 Aj ja tebe krásny nový rok plný zážitkov želám!! :)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)