FAVOURITE YOUTUBERS PART4

Móda. Pre mňa niečo veľmi blízke. Stretávame sa s ňou každý deň a hoci sa veľa z nás (vrátane mňa) snaží o originalitu, inšpiráciu treba. Okrem toho, že chodíme po svet s otvorenými očami, čítame časopisy týkajúce sa módy taktiež navštevujeme internet. Inšpirácia je všade okolo nás. Dnes by som chcela pokračovať v sérií favourite youtubers. Dnes ti ukážem dve dvojice zamerané na módu.
 TheLineUp  @juliaadang @maya_nilsen
(400 429 odberateľov)
Takto si hovoria Maya Nilsen a Julia Dang študentky zo Štokholmu. Na ich channel som narazila úplnou náhodou a stal sa mojím najobľúbenejším v oblasti móda. Či už je to obliekanie, make up alebo hudba, všetko je podľa môjho gusta. Ich lookbook-y sú prepracované, outfity prekrásne. Tu je vidno, že ak chceš vyzerať onfleek netreba ti majland. Stačí dobré oko a trošku kreativity.
 ToThe9s  @riccipamintuan @cassiemasangkay
(470 807 odberateľov)
Ku Cassie a Ricci som sa dostala cez baby z TheLineUp. Ich videá sú podobné, taktiež ich módny vkus. Rozdiel je len v tom že Cassie a Ricci sú z Venkúvru. Taktiež v ich videách nájdete obrovskú inšpiráciu.Aké módne youtuberky máte vy radi?

 

Komentáre

  1. Ďakujem za nové tipy! :) v poslednej dobe ma totž začalo nudiť 90% ľudí n aYT ktorých som sledovala :(
    Ivana xx

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)