FEBRUARY FAVOURITES

Síce nám február ešte neskončil, ale ja už prichádzam s novým príspevkom favoritov za tento mesiac. Myslím si a dúfam, že za tých pár dní si už veľa vecí neobľúbim. V poslednej dobe ma tieto typy príspevkov začali veľmi baviť. Tak poďme na obľúbencov!
Ak tento blog nečítate po prvýkrát, určite viete, že milujem sekáče. Na začiatku februára som v ňom našla túto úžasnú oldschool mikinu od Adidasu. Poviem vám, neviem sa nej nabažiť. Je to pánska mikina veľkosť L, čiže je dosť 
oversize, ale to mi vôbec nevadí, práve naopak. Je úžasná!!
Ďalší obľúbenec sú tieto kruhové náušnice.Viem, že kruhové náušnice sú v móde už nejaký ten čas a že zase som medzi poslednými, ktorá ich spomína. Vždy sa mi veľmi páčili, ale mala som pocit, že sa mi nehodia. Tento pocit rýchlo odišiel s príchodom nového účesu. Teraz sú tieto náušnice môj everyday must-have piece.


Moje riasy mali veľmi dlhú prestávku od maskary. Nuž, časy sa menia a ja som opäť objavila kúzlo maskary. Ale stále sa snažím môj look držať na uzde a prirodzený a preto som si zamilovala túto hnedú maskaru od Avonu. Mojim riasam veľmi vyhovuje. Ja od maskary chcem aby mi riasy hlavne zahustila a to táto dokáže ľavou zadnou.
Ďalšia v poradí je ceruzka na obočie od Rimmel London.Ceruzku som si kúpila už dávnejšie no nevedela som jej prísť na chuť. Ale keď sa mi teraz dostala pod ruky nechápala som prečo som ju vtedy nepoužívala. Je mäkká, dobre sa blendí len ten odtieň je na mňa trošku teplejší, ale nie je to nejak extra vidno.
A posledné z tejto kategórie tu mám laky od značky Freedom. Najviac ma zaujali farby. Či už ostrá červená a modrá, alebo jednoduchá burgundy a táto prekrásna biela, skôr ako topcoat, ktorá hádže všetky unicorn-ské odlesky!!


Tento mesiac som konečne začala čítať. Do rúk sa mi dostala táto knižka od Thorsten Havener: Viem, čo si myslíš a musím ju odporučiť všetkými desiatimi!! Nechcem Vám tu o nej veľa hovoriť. Ak vás teraz len z fotky zaujala kúpte si ju, bude sa vám moc páčiť. Ale ak nie, tak pohľadajte niečo iné.  A čo k takej dobrej knižke? No predsa sušené banány. Ja viem je to divné, že to tu dávam, ale keď oni sú tak neskutočne dobré!!
No a aby nám nebolo z toho ticha smutno mám tu playlist LUSH VIBES vytvorení spotify [spotifájom], ktorý obsahuje neskutočné pecky s totálnymi beat-mi a je to only instruments. Čiže vhodný aj na učenie.A last but not least je video. Video je z odovzdávanie BRITs awards kde The 1975 vyhrali v kategórií British Group (gratulujem miláčikovia moji). Ale podstatou toho videa sú posledné slova Mattyho. Ten kúsok si pozrite!! Veľmi pravdivé slová. 
(od 1:45 ↓)Toto bol mesiac február v produktoch. Čo ste si obľúbili vy? 


Komentáre

 1. Taky úplně miluju oversized věci! A díky za sdílení toho playlistu, dlouho jsem hledala nějaké instrumentalky, ať už na relax, učení, nebo cokoliv jiného. :) Super článek!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta mikina je skvělá, tu bych taky nosila pořád :)
  A docela mě zaujala ta knížka, po té se mrknu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi sa mi páči, ako si spracovala článok a pohrala sa s fotkami, viem, že to zaberá dosť času, takže palec hore za mňa! A aj ja som si v poslednej dobe obľúbila kruhové náušnice.:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem moc!! Konečne niekto kto to chápe 😊🙌🏻

   Odstrániť
 4. Mikina je parádní úlovek, úplně se k sobě hodíte! :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Áno, oversized veci sú skvelé :) a tiež mám doma obľúbené veľké kruhové naušnice :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja si den bez maskary uz ani neviem predstavit, ale tiez by som ociam mohla niekedy dopriat trochu pauzy :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)