BEGINNING OF SOMETHING NEW

(upozornenie: tento článok je iba informačný s malým príbehom. Ak vás to nezaujíma kliknite na iný príspevok, napríklad tu
Možno ste si niektorý z vás všimli takej maličkej zmeny na blogu. Áno správne, názov. Už nejaký ten rok ma hnevala doména. Povedzme si na rovinu lostlittleprincess nebolo to práve orechové. Po dlhých hodinách hľadania inšpirácie na internete, som sa dozvedela len to, že by ma názov mal vystihovať. Pri littlelostprincess ma vystihovala iba tá princess (haha). Strávila som hodiny dumaním nad názvom no nič sa mi nepáčilo. Ako v každom príbehu prichádza zlom.
Pred pár dňami sme sa s kamarátkami po ceste do Bratislavi na túto tému rozprávali a vzniklo toto. Ms always late. Jednoduché a úplne výstižné!! Týmto sa chcem babám poďakovať.Mimochodom plánujem ďalšie zmeny, ale idem na to po maličkých krokoch.
P.S: Dievčatá, ženy všetko najkrajšie k nášmu sviatku #womanpower


Zaujíma ma  Váš úprimný názov. Littlelostprincess či Msalwayslate?

Komentáre

 1. prosim ta a ako sa dá zmenit názov blogu, bez toho aby som si musela vytvárat nový? Či si platiš domenu?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Myslím si že sa dá zmeniť doména aj keď pôjdeš do nastavení a tam sa dá zmeniť meno blogu na 100%. O doméne som si nie až tak istá. A áno ja si platím ale oplatí sa to nie je to moc.

   Odstrániť
 2. Tiez mam problem s vymyslanim takychto nazvov, ktore by ma mali specifikovat. Podla mna si vybrala super. Je to uz na prvy pohlad zaujumave

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ms Always Late mi přijde jaksi vyspělejší a mnohem snadněji zapamatovatelné. Blogů s "princess" v názvu je mnoho, tento název se ale jen tak s ničím nesplete! :)

  By Chanel

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento nový názov je určite lepší. Tiež mi príde vyspelejší :)

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.COM

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ani si nevieš predstaviť, ako dlho som ja sedela nad zošitom a notebookom v ruke a pokúšala sa vymyslieť nejaký schopný názov :D Slovo "beelievin" som už nechcela ani len počuť, ale ani za svet som nevedela nájsť niečo, čo by sa nejako spájalo s blogom, bolo výstižné, ale nie príliš dlhé; no a ako vidím, obe sme to nakoniec zvládli :D Msalwayslate znie super!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)