NEW IN: THRIFTING

Som z toho počasia zmätená. Dážď mi nevadí, ale ranná zima áno.
Dnes tu je po dlhšej dobe new in, ale dnes sa to bude týkať iba oblečenia zo sekáčov.
I'm really confused about this weather. I don't mind the rain, but I don't like the cold weather in the morning. Today I'm back with new in, the post which wasn't on this blog for so long. All clothing in this post is from the second-hand shop.
Tmavomodré nohavice z neskutočne príjemného materiálu. Sú voľnejšie a jednoducho úplne dokonalé! Ešte na ne počasie nie je pretože sú tenké, ale slnečné dni sa blížia.
Dark blue pants from incredibly soft material. They're loose, but they fit really nice. They are not made for the weather we are having now because they are thin but sunny days are coming.

Milujem nosiť sukne aj keď  ich doma veľa nemám, ale snažím sa to zmeniť. Nedávno som našla takúto krásnu zavinovaciu sukňu zo zamatu. Nemohla som ju tam nechať. Je trošku kratšia na aké som zvyknutá, ale mladšia už nebudem, tak prečo nie.
I love wearing skirts even though I don't own many, but I'm trying to change it. A few days ago I had found this beautiful velvet skirt. It's shorter than I'm used to but I will never be younger, so why not.Velikánske pánske tričko zo sieťkovaného materiálu. Kúpila som si ho hlavne na tréningy, ale vyzerá zaujímavo aj na normálne nosenie.
Huge men's T-shirt made from mesh. I bought it mainly because of my dancing classes (wanna look on fleek) but I think it will look pretty interesting, even on daily wearing.S kamarátkami máme také inside jokes, že všetko čo je sieťkované, dierkované alebo roztrhnuté považujeme za Yeezy (haha). A keďže ja na originál peniaze nemám niečo sa mi podarilo nájsť v sekáči.
I have an inside joke with my friends that everything mash or even with holes is like a Yeezy collection. (Ha-ha) Unfortunately, I don't have money for real Yeezy but I was lucky and I found something similar in a thrift store.
Táto denimka vyzerá vážne dobre. Tak trochu vintage. Hoci to je zas veľké číslo sedí pekne. Veľmi sa mi páčia tie gombíky.
This denim jacket looks pretty good. It seems to me little bit vintage. Although it's a bigger size than I have (again) it fits me well. I'm in love with the buttons. Ako posledné tu mám tričko zas pravdepodobne len na tréningy pretože má na mňa moc veľa farieb na každodenné nosenie. Kúpila som si ho aj preto lebo sa chcem naučiť nosiť farby a pomaly, ale veľmi pomaly sa toho začínam chytať.
Last but not least I bought this colorful sporty shirt for my dancing classes (again). I bought it as well because I want to learn how to style and wear colorful clothing. It's not that easy, but I'm working on it.Nakupuješ v sekáčoch? Čo si si naposledy ty kúpil?
Do you shop in thrift stores? What was the last thing you had bought?

Komentáre

  1. Velmi sa mi paci to cierne priesvitne tricko a to posledne, urcite sa neboj farieb. Cervena je podla mna skvela, aj ked ju na vela ludoch nevidim :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Není to až tak můj vkus, ale máš to moc pěkně nafocené :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)