OOTD: FIRST SPRING DAYS

Krásne prvé jarné dni prajem. Dnes to vonku konečne vyzeralo ako jar a preto som na nič nečakala a toto počasie využila. V dnešnom príspevku som sa Vás chcela opýtať ako ste na tom s jarnou depresiou? Pretože moje posledné dva týždne boli plné nedostatku spánku, bolesti hlavy, lenivosť, nechuť vyjsť z postele a bola som taká nepríjemná, že  uf.. chudáci kamaráti. Ale, vďaka bohu všetko sa pomaly vracia do starých koľaji.
I wish you beautiful spring days. Today we finally had spring weather and I didn't wait and picked my leather jacket from a closet. In today's post, I would like to ask you if you have any experience with spring depressions. My past two weeks were terrible. I didn't sleep enough, I had an awful headache, I wanted to stay in my bed all day and my mood was horrible. I was so rude, sarcastic. Thank god everything is better and I'm ready to by myself again.


shoes/converse pants/thrifted top/h&m jacket/marksspencer chocker/c&aAko si užívate prvé jarné dni?
How are you enjoying first spring days?
  


Komentáre

  1. Cim je teplejsie, tym viac farieb mam na sebe :D Chvalim ten choker, velmi sa mi paci, ked ho vie clovek pouzit v nejakom normalnom outfite :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Moc krásný outfit a fotky :) já momentálně nějaké depresivní momenty nemám, jelikož před týdnem skončili, ale špatnou náladu jsem měla do té doby asi měsíc. V neděli mi vyjde článek, kde mluvím o tom co mi nejvíce pomohlo :) a asi to také budou úžasně strávené chvíle s nejlepšími přáteli :)

    -A- from thatismylifeandblog.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)