SKIN CARE

Rada skúšam nové veci. Nemám rada stereotypy a preto rada mením aj prípravky na pleť. Po La Roche-Posay či Avène som prešla na prírodnú  kozmetiku Dr.organic. Vôbec sa nebudem čudovať ak ste o tejto kozmetike nepočuli. Pred pol rokom som ju tiež nepoznala. Myslím si, že u nás dostupná nie je. Ja ju mám z Anglicka a myslím si, že stojí za pozornosť.
I like trying new things. I don't like stereotypes, and therefore I like changing my skin care products. After La Roche-Posay or Avène I have changed to natural cosmetic Dr.organic. This cosmetic is not that known, but I think it's worthy to try. I have it from England. 
Síce mám mastnú pleť doma mám kozmetiku pre suchšiu, citlivú pleť.
Jedná sa teda o kozmetiku bez alkoholu a parabénov, táto moja je s prímesou ružového extraktu, aloe vera a vitamínmi. Ak máte radi vôňu ruží toto si zamilujete! Tá vôňa je jemnučká no krásna. Taktiež veľkým plusom je že kozmetika je vegánská, netestovaná na zvieratách a cena je taktiež prívetivá.
Najprv používam pleťové mlieko ďalej nasleduje mydlo (tiež z Anglicka). Je to kozie mydlo s hádajte čím. Áno s ružami. Toto mydlo je zas stavané na prírodnej báze a po čistiacom mlieku mi pomôže dočistiť tvár. A ako posledné tu je tonikum, ktoré je veľmi moc osviežujúce. Ak je moje akné vážne zlé jeho hojenie urýchli TeaTreeOil, ktorý ho vysuší a tým urýchľuje hojenie. Ale pozor na vôňu. Veľmi silná!! No a nezabúdajme na hydratáciu. Krémy večer nepoužívam namiesto toho mám zas organicky, raw, vegánsky kokosový olej. Kokosový olej je život!!!
Even though I have oily skin I use products for dry and sensitive skin. This cosmetic is alcohol and paraben free. The type I have contains a rose and aloe Vera extract and some vitamins. If you like rose scent you will love this! The scent is really gentle and beautiful. The big plus is that the cosmetic is vegan, not tested on animals and the price is pretty good as well.
First, I use cleansing milk to get rid of my makeup. The next step is this goat soap with roses. (obviously). This soap is based on organic ingredients. It helps me to get rid off any excess makeup. Lastly, I use skin toner, which is really refreshing. I have acne face and if my acne is in a pretty bad state I use TeaTreeOil which helps heal the acne. But be careful the scent is pretty strong.
The last step is important. Don't forget to moisturize!! I use raw, vegan coconut oil and I'm obsessed with it!


A teraz niečo občasné. Takže hoci mám pleť mastnú je aj suchá. (Why??) Preto raz do týždňa používam tento cukrový scrub od Soap&Glory. A zas tá hydratácia. Som Z Á V I S L Á na sheet maskách. Doslova závislá. A tu je jedna moja obľúbená od MyHsinNi s aloe vera. Tá pleť je po nej krásna!!!! Ale taktiež mám rada aj tie od Garnieru.
Most parts of my skin are oily but some parts are dry. (Why??) Therefore I use this sugar scrub from Soap&Glory. We are back at moisturizing.
I am O B S E S S E D with sheet masks! This one makes my skin look so glow and healthy.


Aké produkty používaš ty?
Which products do you use?

Komentáre

 1. Nerada to vravim ale mna tak strasne nalakavaju obaly na vyskusanie kozmetiky. A tieto su strasne pekne. Viem, ze to niekedy klame, no neviem si pomoct :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Však!! Ja som úplne rovnaká. Ak si mám vybrať medzi dvoma vecami vyberiem krajší obal. :D

   Odstrániť
 2. ja si nejak nedokážem zvyknúť na používanie kokosového oleja :) mám doma tento istý, ale nedokážem si ho zaradiť do svojej rutiny :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Škoda, že u nás sa mi nepodarí zohnať produkty od dr.organic - vyzerajú úžasne!
  A po kokosovom oleji by som sa už asi mala začať pozerať i ja :D
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten kokosák má boží obal!

  Piosek

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)