SPRING FASHION INSPIRATION

Moc ma baví vytvárať si outfity na Polyvore. Teraz sme mali v škole trošku voľnejšie tak som toho hneď využila. Dnes by som Ti chcela tri ukázať. Ber to ako inšpiráciu na jar.
I really like making outfits on Polyvore. This week has been pretty easy as regards school and I could play on Polyvore. Today, I would like to show you three of my masterpieces (ha-ha) This post should be inspiring.
Spring
Prvý outfit je inšpirovaný ružovými dievčatami z pomády. Snažila som sa vytvoriť syntézu medzi odtieňmi ružovej a materiálmi. Výrazný a pútavý kúsok je určite sukňa. Dopĺňa ju košeľa s volánmi a keďže vonku nie je ešte také teplo na vrch som zvolila ružovučkú koženku (musím si aj ja takú kúpiť). Zvyšok outfitu som držala v pozadí. To znamená biele topánky, kabelka. A jemný detail dodajú bledo ružové ponožky.
The first outfit is inspired by pink ladies from the grease. I tried to make a synthesis between different shades of pink and materials. The significant piece is the skirt, for sure. As a top, I have chosen a blouse with ruffle. The weather is still a little bit chilly and therefore I have chosen this pink leather jacket. (I have to buy one like this as well) The rest of the outfit I wanted to keep simple. That means white shoes, white handbag and a small detail are baby pink socks.
 Spring
Z ružovej prejdime na modrú. Tu som vybrala zaujímavé nohavice a k ním len jednoduchú bielu blúzku/tričko opäť s volánikmi. Na ucelenie look-u som zvolila zas koženku, ale tento raz v modrej. Keďže chcem nechať všetku pozornosť na rifliach, topánky som zvolila biele a doplnky taktiež jednoduché. Všetko som ladila do modrej až na rúž ktorý prináša aj trošku fialovej do outfitu.
Let's go from pink to something bluer. I have chosen really interesting jeans and I paired them with the simple white blouse with ruffle sleeves. To tied up the whole look I have chosen this blue leather jacket. I wanted people to focus mainly on jeans, therefore I have chosen white shoes and white accessories as well. Everything is blue and white, but the lipstick is a little bit purple.
Spring
Ja som si tú čiernu odpustiť nemohla. Zvolila som čiernu sukňu s vyšívaním bokom ku ktorej mi úplne zapasovala biela blúzka taktiež s výšivkami. Na vrch som dala zase koženku, tentoraz čiernu. Aby look pôsobil ešte viac tajomne, topánky okuliare som zas vybrala v čiernej. Pekný akcent vidíme na perách a to v podobe červeného rúžu.
I had to make one outfit black. I have chosen a black skirt with embroidered side. This white blouse that I have chosen matches this skirt so good. On the top, I again have chosen a leather jacket, this time in black. I wanted this look to be a little bit mysterious, therefore the rest of the outfit is in black as well. The Nice accent is on the lips.
Ktorý outfit sa Ti páči najviac?
Which outfit is your favourite?


Komentáre

 1. Takovéhle inspirační outfity z Polyvore mám také moc ráda. Nejvíc se mi asi líbí ten poslední, miluju kombinaci černé a červené a navíc miluju růže nebo jakékoliv květy. Máš úžasný vkus!

  BY CHANEL

  OdpovedaťOdstrániť
 2. milujem Polyvore <3 a najviac zbožňujem colour scheme ktorú si do outfitov dala :)) favorit ale musí byť minimalist číslo 2! :3
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zamilovala som sa do bundičky v 1.! Čuchinko už ju vidím k mojím botičkáám 🙈💕

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som si na teba hneď spomenula!! Ja by som si zas tu modrú teda nech aj mne ide k botičkám��

   Odstrániť
 4. Na blogu mám taký istý článok :) V polyvore často robím rôzne outfity, je to skvelá aplikácia/stránka.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Minimalist style je úžasný,veľmi sa mi páči ten vak, tenisky, aj top♥

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)