TRENDS FOR SPRING

Tento prelom medzi zimou a jarou ma už začína trošku deprimovať. Neviem sa dočkať kedy konečne odložím kabát a začne sa obdobie riflových či kožených búnd. Dnes by som Ťa chcela inšpirovať ako by si si jednoducho mohol obzvláštniť tvoj šatník.
This period between winter and spring depresses me a little bit. I cant wait to finally put my coat away and wear my denim or leather jackets In this post I would like to inspire you how you can change your closet really easily.
(Urban outfitters, UO, UO, Mango, Mango)
Túto vetu ber s rezervou. Jasné, že skinny jeans nie sú žiadne fopá a podľa mňa ani nikdy nebudú, len sa v dnešných dňoch viac hovorí o niečom ležérnejšom, voľnejšom. Taktiež som si istá, že veľa ľudí od skinny jeans neupustí, ale prečo neskúsiť niečo nové?
Do not take this sentence seriously. Of course, that skinny jeans aren't OUT and I think they will never be, but I think that nowadays, trendy jeans are more relaxed than skinny jeans. I'm sure that this trend is not for everyone, but why not trying something new?

(UO, UO, Mango, Mango, Bershka)
Môže byť móda viac pohodlnejšia ako je dnes? Nemyslím si. Všetko čo je voľné, oversized je IN a takisto sú na tom aj tieto nohavice. Ja som vybrala tie s pásikom na boku, ktoré si môžete aj jednoducho diy.
Can the fashion be more comfortable than now? I don't think so. Everything what is baggy, oversized is IN and so are these trousers. I have chosen trousers with stripe on the sides. Btw, you can really easily diy them.

(Topshop, Mango, Public Desire, PD)
Úplne si ich viem predstaviť s hocičím! Len ten názov ma nejak mätie. Ale určite to budú topánky tohoto leta. Neviem sa dočkať.  
I can totally imagine them with everything. The only thing that’s confusing me is the name of them. Honestly, I think those shoes will be the shoes of this summer. I can't wait. 

Aký je Tvoj názor na tieto kúsky?
What is your opinion on these pieces?


Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)