WINTER, WINTER


Zima oficiálne skončila a ja mam na ňu veľmi, veľmi pekné spomienky a preto by som sa s vami o ne chcela podeliť.
Winter had already ended and I have beautiful memories from it and today I would like to share some of them with you.Tento kabát mam už druhý rok ale nikdy som o ňom na bolgu veľa nepísala, čo je škoda. Mám ho z povianočných výpredajov z C&A. Je veľmi jednoduchý   a to sa mi na ňom páči najviac.
I have this coat for two years so far, but I have never talked about it on my blog. I had it from Christmas sales from C&A. It's really simple and that's what I like about it the most.


Tento makeup od L'Oréal True Match mám doma tiež už dlhšie a zas som ho nikdy nespomínala aj keď je vážne dobrý. Má ľahké krytie, na pleti nie je cítiť, nerobí efekt masky. Povedala by som že, je na trochu olejovej báze (ale neberte to moc vážne na toto expert nie som) a taktiež sa mi zdá že má v sebe malilinké trblietky, ktoré na pleti vidno nie je, ale mám pocit že práve to pleti následne dodáva taký zdravý look. Hoci mám mastnú pleť moc mi vyhovuje. Veľmi podarený makeup.
This makeup from L'Oréal is really good. It has a light coverage, you can't feel it on the face and it doesn't make the mask effect. I would say that the makeup is oil-based (but I'm not an expert in this so, don't take me too seriously). I also think that it has some shimmer inside which makes the makeup looks healthy on your skin. I have an oily face, but I love it.
Čo okrem snehu so sebou prináša zima? Áno, suchú pokožku. Povedzte mi kto má rád suchú pokožku. Hneď na začiatku zimy som bežala do drogérky kúpiť nejaký krém. Tento mam od Neutrogeny a nemám žiadnu narážku. Rýchlo sa vstrebáva, hygratuje a má peknú jemnú vôňu.
What does the winter bring? Oh yes, dry skin. Show me one person who likes to have a dry skin. At the beginning of the winter, I went to the drugstore to buy some body lotion. This one is from Neutrogena and I don't have anything against it. It's absorbing into the skin really great, it's moisturizing skin and it has nice scent.
 Ešte horšie ako suchá pokožka sú popraskané pery. Na to jediný, jediný záchranca je Carmex. Vyskúšala som toho už veľa, ale nič tak nepomáha ako Carmex.
Worse than dry skin are dry lips. The only, only thing that helps me is Carmex. I have tried many things but this is THE BEST! Na Vianoce som dostala tuto DOKONALÚ deku. Je biela huňatá a neskutočne príjemná! Niečo tak jemné, mäkké, teplé som nemala. Milujem keď prídem domov a po dobrom obede si aspoň na 5 minút ľahnem a zababuším sa do nej.
For Christmas, I got this great blanket. It's white, fluffy and incredibly comfy. Something that comfy, warm and soft I have never had. I love when I come home make myself some good lunch and at least for 5 minutes bundle up in the blanket.


Tancujem už niečo okolo 4-5 rokov a prvý krát si naša skupina povedala, že budeme robiť vianočný večierok nie len pre nás, ale aj pre rodičov. Bol to krásne strávený deň s mojimi naj!!
I have been dancing for 4-5 years. This Christmas our group was organizing the first Christmas show for parents. It was awesome.


O niečo neskôr sme sa s triedou vydali na lyžiarsky. Mala som z toho strach pretože niektorých ľudí až tak nepoznám ale nakoniec to všetko krásne dopadlo.
After some weeks I and my class went to a sky course. First, I was worried because I don't know all of my classmates that well, but that week was awesome.Juste Debout v Bratislave. Ak tu sú nejaký tanečníci chápete moje nadšenie.  Pravdepodobne najlepšia tanečná akcia na akej som bola. Väčšinou mi vadí keď je veľa ľudí na malom mieste ale tam mi to nevadilo. Predsa len všetci sme jedna veľká tanečná rodina. Bolo to krásne!!!
Juste Debout in Bratislava. If you are a dancer you understand me. This was probably the best dance event I have ever been on. I don't like crowded places full of strangers, but this time I was totally ok with it. It's probably because we are one big dancing family. It was beautiful long, long day.


Za túto zimu som zažila tak veľa tanečných aktivít ako už dávno nie. Všetky boli úžasné. Naučila som sa veľa, veľa nového.
This winter I had been on many dancing workshops. Every one of them was awesome. I have learned so much.


Aká bola vaša zima? Tešíte sa na jar?
How was your winter? Are you excited for spring?

Komentáre

  1. V tvém podání zima vypadá hned hezčeji! :) Naprosto jsem se zamilovala do tvého kabátu, je nádherný! ♥

    Another Dominika

    OdpovedaťOdstrániť
  2. viem že to nie ej pointou tohto článku ale ten kabát!!!!!!! článok je inak veľmi milý nápad!! :3
    Ivana xx

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)