APRIL FAVOURITES

Pekný predposledný aprílový deň. Zajtra prichádza máj, lásky čas. To znamená, že prázdniny sa blížia!! Wop wop! Dnes to budú obľúbenci za apríl. Je tu viac nehmotných, ale aj to sa ráta.
Happy last day of April. Tomorrow will be May, the month of love. This means that summer break is coming!! Wop Wop! Today's posts will be about my favourites of April. I have more immaterial stuff, but it counts as well.


Leto a teplé dni sa blížia a to znamená že som musela posilniť moju skin care. Teraz každý večer namiesto môjho kokosového oleja používam tento arganový olej. Je to olej čiže tvár po ňom mastnú mať budete, ale na noc to hádam nikomu nevadí. Ráno keď sa zobudím mám tvár krásne hydratovanú a rozžiarenú. A ako bonus nádherne vonia po ružiach a citrónovej tráve.
Warm, sunny days are approaching and that means, that I have to strengthen my skin care routine. This month I have been using Argan oil instead of my coconut oil. It is an oil, so you will have an oily face after using it, but when I'm oily in my bed, throughout the night I don't care. In the morning my face is hydrated and glowing. Plus is smells like roses and lemon grass.Áno je to trošku prvoplánové, ale páči sa mi dojem aký tričko dáva. Toto tričko môžete nosiť na rôzne spôsoby. Moja najobľúbenejšia kombinácia je pravdepodobne tričko s neglížami pod ním, ktorú ste mohli vidieť v jednom z mojich ootd článkov.
Yes, this is not that original, but I really like how it looks. You can wear this shirt in many different ways. My most favourite combination is with lingerie under it which you could see in one of my ootd posts.https://www.youtube.com/user/ConanXCanon
https://www.youtube.com/channel/UCqa2MPu8bLY1PwVFUpSyVhQ
Určite ste o tejto zmrzline aspoň počuli. Ak ste ju ešte nemali musíte to hneď dnes zmeniť! Ja som mala zatiaľ iba čokoládovú a nikdy som lepšiu čokoládovú zmrzlinu nemala. Dokonalosť!!!
YouTube sa dostáva do hláv viac a viac ľudí.  Keďže sa YouTube rozširuje zdá sa mi, že je ťažké nájsť dobrého Youtubera či kanál ktorý by ma zaujal a bol by originálny. V jednom článku dievča ospevovala Conan-a a tak som si povedľa prečo si pár videí nepozrieť. Povedzme si na rovinu neskončilo to u pár videí. Conan sa zaoberá hlavne lifestyle-ovými videami, ktoré v poslednej dobe vyhľadávam častejšie. Určite stojí za pozretie. (klik tu) 
Ďalší kanál som naša veľmi náhodne a taktiež som za pár hodín videla pomerne veľké množstvo videí z tohoto kanálu. Hlavná téma sú deti. Malé neskutočne zlaté detičky, ktoré skúšajú jedlá z celého sveta, hry či iné veci. Poviem Vám, že idú na to veľmi dobre. Kto dokáže odolať malým deťom?
  (klik tu) 
Určite ste si všetci už všimli nové pastelové zvýrazňovače. Ja som ich v papierníctve nechať nemohla. Hneď sa mi s nimi lepšie učí.
I bet you have already heard about this ice cream. If you haven't tried it yet, you should totally go buy it right now! I only had a chocolate flavor, so far, but I have never had better chocolate ice cream than this one. It's heaven!!
YouTube is getting more and more popular and therefore is harder to find really good and original YouTuber or channel. One girl was describing Conan in one of her posts and she convinced me to watch one or two his videos. To be honest, I watched more than one or two videos. Conan's content is mostly about lifestyle. I'm really recommending him. (click here) 
Another channel I found by accident and as well as Conan's channel. I fell in love with it at first sight. The main topic are children. Small incredibly cute children whose are trying food from all over the world and lots of other things. They have really good know-how. Who would resist small children?
 (click here)
I think everybody already knows that pastel highlighters exist. I have to buy some of them. Studying is easier with them.Tento mesiac (aj s minulým) vyšli neuveriteľne dokonalé albumy. Jedno prvenstvo patrí Drake-ovi s albumom More Life a druhé prvenstvo zas Kendrick-ovi Lamar-ovi s albumom DAMN. Nič iné mi ani k životu tento mesiac nebol treba. Ale keďže viem, že nie všetci sú fanúškovia hip-hopu či rapu vybrala som ešte pár pesničiek, ktoré som si taktiež tento mesiac pospevovala.
During this month (and in the previous as well) lot of amazing music and albums had been released. The first place belongs to two artists. First one is Drake with his album More Life and the second one is Kendrick Lamar with his album DAMN. Those two albums were almost only things I listened to. I know that lot of you do not like hip hop or rap a therefore I have chosen a few more different songs which I have sung to this month as well.Aký sú vaši obľúbenci?
What are your favouruíte items?

Komentáre

 1. Krasny článok ja sa už tiež tešim že bude máj - konečne :) mna najviac zaujla ten argánový olej asi som divná ale mám rada ked si večer natrem niečo mastné na plet :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krasny článok ja sa už tiež tešim že bude máj - konečne :) mna najviac zaujla ten argánový olej asi som divná ale mám rada ked si večer natrem niečo mastné na plet :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. to tričko totálne milujem! a pastelove zvyrazňovače sú dream come true :D asi ich potrebujem aj keď už som skončila so skúškami :D haha
  Ivana xx
  Truwoman PINK FB page

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Conanove videá zbožňujem a Kendrickov nový album takisto! Super článok :)

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Totally craving this ice cream right now - so yummy!!!
  xx Fiona THEDASHINGRIDER.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. V prvom rade, páči sa mi výber tvojich favourites - mám pocit, že je tu skutočne 'z každého rožka troška' :D
  Už dlhšiu dobu premýšľam nad kúpou nejakého skin care oleja, keďže ich vychvaľujú z každej strany, no trochu som sa bála slepo siahnuť po prvom, ktorý uvidím, takže vďaka - najprv sa poobzerám po tomto :D
  A ja som sa pri kupovaní zvýražňovačov trochu krotila a kúpila si len jeden (ale je len otázkou času, kedy neodolám a vrátim sa po ďalšie!) ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite ho skús. Mne osobne veľmi vyhovuje. Aj ja som išla do papiernictva s tým že jeden zvýrazňovač stačí, ale nemohla som odolať!

   Odstrániť
 7. To tričko vyzerá náhodou veľmi super! Pekní favoriti ✿

  * Giveaway - Cerruti 1881 *

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Skvělý výběr, mám ráda takovéto články, aspoň vždycky zjistím, jak jsem s někým třeba úplně odlišná a s jiným naopak :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Po zmrzke pokukujem už dlhšie a už ju asi fakt musím vyskúšať! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Pěkní oblíbenci! Moc se mi líbí to triko s negližé. Je to sexy a zároveň elegantní. Moc se mi to líbí a sluší ti to :)

  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
 11. To tričko vyzerá super! Všetci obľúbenci ma zaujali :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)