MARCH FAVOURITES

Aj tebe ten mesiac tak ubehol? Je apríl. Však o chvíľu budú už letné prázdniny. Čas, spomaľ trošku prosím.
Dnes to budú obľúbenci za mesiac marec. Dúfam, že ťa tento formát ešte neomrzel pretože mňa veľmi baví.
Month March came and left so quickly. It's April. Oh god, the summer break will be here soon. Time, slow down, please. Today I prepared post about my favourite things, products of month March. Hope you like this type of post because I love it. Poďme najprv na vlasovú starostlivosť.
Ak sa nemýlim na túto radu šampónov robila reklamu Selena Gomez. Povedzme si, kto by nechcel mat vlasy ako ona? Tak som si povedala že to vyskúšam. Dopredu ti poviem, že vlasy ako Selena asi mať nebudeš (haha). Šampón a aj olej majú krásnu, jemnú vôňu a vlasy mám po nich jemné a tiež mám pocit, že sú silnejšie.
Let's go into a hair care first. I think that Selena Gomez was advertising this type of shampoos on tv. Honestly, I would like to have hair like Selena. The first thing that I want to tell you is that your hair will probably not look like Selena’s. Shampoo and oil have a nice soft scent and my hair are really soft after using them. I don't know why, but I think they are even stronger. 


Sada na obočie z Avonu. Najprv som túto sadu na obočie aj používala, ale zistila som, že tiene sú veľmi pekné aj na viečku. A tak sa z mojej paletky na obočie stala paletka na oči. Pigmentácia nie je nejaká extra, ale keďže mi stačí máličko farby, nevadí mi to. A taktiež od Avonu tu mám tento fixačný sprej na makeup. Neviem či tam je až taká veľká zmena vo výdrži ale určite mi to aspoň pridáva lepší pocit a je to veľmi príjemné na tvári.
Eyebrow set from Avon. Firstly, I had been using this set for my eyebrows, but I have found out that the colours are really good on my eyelids as well. This is how my eyebrow palette turns into eyeshadow palette. The pigmentation isn't that great, but I don't need much colour on my eyelids, so I don't care about it. Another product is as well from Avon and it is a setting spray. I don't know if there is that big difference between using it or not, but when I use it, I have a better feeling and it is really refreshing.
Jar prišla, ale moja izba aj po veľkom jarnom upratovaní a jemnej redekorácií vyzerala stále trochu mŕtvo. Kvety som v izbe nemala od vtedy ako mi uschol kaktus. Áno, očividne sa to dá. Ale poznáte to new year new me (hoci je už apríl) a tak som si povedala, že si nejaké rastlinky  pozriem. Zatiaľ sú to len dva malé rastlinky, ale som z nich nadšená!
Spring has already come, but my room even after huge cleaning and redecorating still looked a bit dead. Last time I had plants in my room was when I left my succulent died from lack of water. Yes, it's possible. I told myself “new year new me” (even though it's already April) and so I bought some plants. I have only two small plants so far, but their making me and my room happier. 

Tento mesiac som zas prešla na R&B a trošku Oldschool-ového hip-hopu.
This month I had been listening to R&B and a little bit of old school hip-hop.

 


Aké pesničky, produkty boli tvojimi top za mesiac marec?
What were your favourite songs, products of the month March?

Komentáre

 1. ahh kaktusov a iných rastlín kamošov nie je nikdy dosť! :D

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 2. uschnul kaktus?! no potes :-D ten olej pantene ma desne krasnou lahvicku. a jestli budes mit vlasy jako selena, hned napis, koupim si ho taky! :-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No ja som tomu tiež neverila 😂 Ten olej je vážne dobrý odporúčam

   Odstrániť
 3. Kto by nechcel mať vlasy ako Selena :D No šampón zaujal i mňa, tak by som sa určite potešila nejakej recenzii, či sa jeho kúpa oplatí ❤
  Keď sme minulé leto šli na dovolenku, tak nám kvety chodila polievať suseda, a akosi sa jej podarilo preliať kaktus :D Odkedy som sa presťahovala, tak som sa bála skôr opačného prípadu, že ho zabudneme polievať, no zatiaľ sa pekne držia :D Postupne by som chcela našu "kolekciu" rastlín obohatiť aj o nejaké väčšie rastliny a bylinky, tak verím, že sa nám to poradí a budú sa dlho držať :D
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Preliať to je tiež extrém:DD Presne tak aj ja by som chcela si pozrieť nejaké väčšie.

   Odstrániť
 4. já si chci hrozně pořídit nějaké kytičky na kolej, ale bojím se, že by moc dlouho nevydržely :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne toho som sa tiež bála, ale keď neskúsiš chápeš

   Odstrániť
 5. Tak to jsi dobrá zahradnice s tím uschlým kaktusem, to mě pobavilo. Ale miluji květiny doma a kord takhle na jaře. Už se těším až si dám nějaké na balkon :) Jinak top produkt pro mě za březen je pudr od Rimellu. Koupila jsem si ho od téhle značky poprvé a skvěle mi sedl :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)