OOTD: FAN SHIRT

Krásny sviatočný, voľný deň. Mám za sebou týždennú pauzu a prekrásny, tanečný víkend.
Práve tento víkend mi dal veľmi veľa. Možno niektorý z vás vedia, že sa venujem tancu a som veľmi vďačná, že sa môžem učiť od tých najlepších z Československej scény. Tento víkend sme sa okrem bežných streetových tanečných štýlov venovali divadlu. Každý sme mali tancom napodobniť iný príbeh a pritom neprezradiť, že sme streetový tanečník. Poviem Vám, vôbec nie je ľahké netancovať ale zároveň áno. Ale o toto mi v dnešnom poste nejde.
V dnešnej rýchlej dobre na to ideme moc rýchlo. Snažíme sa hneď na začiatku až moc zaujať, robíme veci ktoré až tak neovládame, a tým sa snažíme iných oklamať. Väčšina ľudí sa na veci pozerajú moc povrchne a preto veľmi ľahko týmto klamstvám podľahnú.


Ale čo ukážete vo finále keď všetky svoje žolíky použijete už v prvom kole?


Snažme sa myslieť viac do hĺbky, nenechajme sa unášať prúdom, vynikajme z davu, buďme originálny, neponáhľame sa. Áno aj takéto veci vás tanec dokáže naučiť!


JACKET/ MARKS&SPENCER TSHIRT/ H&M+DIY TROUSERS/ THRIFTED SHOES/ CONVERSE BELTBAG/ H&M


Komentáre

 1. veľmi veľmi prenádherne napísané! :))
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Merch mých oblíbených zpěváků nosím stejně nejraději. Ať lidé vidí, s kým mají tu čest. :D Mimochodem, vždycky obdivuji tvoje (nejen) outfitové fotky. Pokaždé ti to moc sluší. ❤️

  AESTHETICxKAT

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne napísané, krásne fotky, krásne outfity :) Veľmi ti to pristane.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)