JUNE FAVOURITES

Hoci sa letné prázdniny oficiálne ešte nezačali, mám pocit že už sú tu. Posledné dni boli voľné, oddychové a horúce. Supermarkety sú zaplnené dyňami a všelijakými druhmi melónov a ja sedím za počítačom a práve jednu žujem. Och áno, takto chutí leto! Tieto nohavice som stihla mať už toľkokrát na sebe a to ich mám tak dva týždne. Je to ten typ nohavíc, že poriadne ani necítite, že niečo na sebe máte. Plus elegantný biely pásik na boku. Tieto pohodlné nohavky mám z C&A.


Nikdy som nebola fanúšik tielok či topov na ramienka. Prečo, to neviem. Nejak sa mi to nepáčilo. Toto tielko som náhodne našla v sekáči a myslela som si, že ho podarujem, ale nejak sa mi zapáčilo. Veľmi sa mi zapáčilo. Hoci má hlbší výstrih, stále mám pocit, že nepôsobí vulgárne či lacno. Práve naopak.Tento mesiac sme navštívili úžasné akcie. TSUZ Cigánsky BAŠAVEL a FeeliTT!! Obe akcie boli pre mňa motivujúce a dobyli ma energiou (po psychickej stránke). S hudbou to má veľa spoločné. Vďaka týmto akciám som zas zostala pri krásnom sreetovom štýle. T. z. House, R&B a  nejaký ten Funk. Započúvajte sa do tých rytmov.

Veronica Roth je spisovateľka, ktorá ma naučila milovať knihy.
Od série divergencie prešlo už veľa času a ja si pamätám ako som si asi pred štyrmi rokmi náhodne kúpila Divergenciu v nádeji, že ma to chytí a začnem čítať viac a viac. A tak sa aj stalo.
Síce novú knižku Zárezy Smrti nemám prečítanú celú, už teraz Vám ju môžem odporučiť ak máte radi niečo sci-fy, fantasy s jemným, veľmi jemným  náznakom romantiky. 
(Som v polke a zatiaľ ju (romantiku) tam cítim. Dúfam, že bude aj na konci).


Dnes tu mám opäť dve Youtuberky.
DODDLEODDLE je anglická youtuberka, ktorej kanál je zameraný na spev a veľa bežných videí tomu prispôsobuje. Napríklad prednedávnom vydala RoomTour pre ktoré zložila aj piesonku. To video som videla veľmi veľa krát. Ako osoba na mňa pôsobí veľmi milo, sympaticky a zároveň trošku uletene (v dobrom slova zmysle) a plus jej hlas je krásny!
HI I'M MIMI je o niečo menej známa, ale taktiež si ma získala jej pozitívnosťou a pôsobí na mňa ako taký anjelik. Divné, ale je to tak. Na jej kanále nájdete lifestylové videá ale aj nejaké tie covery.


Akú knižku máte vy rozčítanú?

Komentáre

 1. Moc pěkný článek plný inspirace :)

  Cácorka z Prahy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nohavice aj tielko sú absolútne doko!! :33
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já mam pořád rozečtenou druhou knihu Gamo of Thrones a vůbec se už k tomu nemůžu dokopat :/
  Ejnets in Lisboa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvělé tipy na youtuberky, nějak jsem teď zjistila, že často koukám na vlogy a taková ta lifestylová videa, i když mě to předtím nijak nebralo...asi hodně volnýho času :D.
  A strašně se mi líbí tílko, co máš. A taky děkuji za playlist, některé písničky se mi strefily do noty.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc hezký článek :) na tu knihu Zářezy smrti se budu muset kouknout! :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)