MORNINGS

Všade navôkol kľud, ticho. Jemné lúče slnka, ktoré si našli cestu cez zatiahnuté žalúzie mi tancujú po tvári. Jemnulinko ma šteklia s dávajú mi znamenie, že je čas vstať. Vystriem ruky a ťahám sa k oblakom. Otvorím oči a pomaly vstávam. Vyťahujem žalúzie aby som teplým lúčom dovolila zohriať moju izbu. Otváram okno aby som sa nadýchala čerstvého vzduchu, ktorý je ráno ešte trošku chladnejší. Stále pomalým krokom sa blížim do kuchyne. Prichádza tá najkrajšia časť rána. Raňajky. Otváram chladničku a hľadám niečo čo by potešilo moje chuťové poháriky. Najradšej mám sladké raňajky. Po chvíli čarovania v kuchyni v sprievode jemných tónov si sadám na balkón s teplými palacinkami. Sladká chuť palaciniek a spievanie vtáčikov je to čo ráno robí ránom. Žiaden chaos, stres, hnanie sa.
Približne takto vyzerá moje ráno cez voľný prázdninový deň. Tento príspevok wannabe umelecký opis mojej rannej rutiny. Keď sa tak nad tým zamýšľam už len pár dni a táto moja skoro každodenná rutina skončí.
Akú časť dňa máte najradšej vy?

Komentáre

 1. Ráno síce nepatrí medzi moje obľúbené časti dňa, ale tým opisom si ma získala - kiežby každé ráno bolo také pokojné a krásne ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Milujem rána. Rada vstávam skoro, aby som akoby videla celý deň pred sebou. Všetko si naplánovala atď :) Krásny článok :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásny opis rána! Ja mám takéto rána veľmi rada, je pravda, že sem tam sú aj hektické, ale o to viac si vážim tie príjemnejšie ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wau tak to si krasne napísala! :) Ja na takéto umelecké básnenie (ako to ja nazývam :D ) nemám vlohy. Normálne mám teraz chuť nech už je ráno! :D :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc hezký článek. Při pohledu na ty krásné snídaně se mi sbíhají sliny :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásne napísané a super fotky! Tiež zbožňujem takéto rána :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tohle zní jako návod na ideální ráno :) Já rána bohužel moc nemusím, nerada vstávám :D

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Moc pekne napísané :) Teraz v lete mám najradšej večery, no v zime zbožňujem práve rána s kávou, sladkými raňajkami a niečím dobrým na čítanie :)
  Klaudy´s enjoyment

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Letné večery majú svoje čaro taktiež to je pravda!

   Odstrániť
 9. krásny opis dokonale vysneného rána! presne také mám počas voľných dní najradšej! :).
  inak, krásne fotky so samými mňamkami! ^^.

  KEJMY ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Nádherný článek, úplně z něho cítím ten ranní klid. :) Rána, kdy člověk nemusí spěchat, jsou nejkrásnější. Moc krásné fotky. :)
  Young, Wild and Free

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)