OOTD: GETTING COLDER

Stále dookola si prezerám tieto fotky a dúfam, že ma pri nich napadne nejaká myšlienka o ktorú by som sa tu s vami podelila.
Okej, neoficiálny názov tohto príspevku bude babble with Alexandra. Ale o čom Vám tu idem tárať? O tom že sa blíži škola? Už viem! Aký je váš názor na kožené bundy? Pre mňa je to niečo bez čoho si neviem predstaviť môj každodenný jesenný deň. Okej, je pravda že tento typ je ten najbasic a aj keď tieto masové trendy čo ma každá iná dievčina nepodporujem tento jeden je výnimkou.
I have been going through those photos many times with the hope that an idea will come to my mind which I can use in this post.
Okay, the unofficial name of this post will be babble with Alexandra. But what am I going to babble about? About the thing that the school here is about to start in a few days? Oh, I know! What is your opinion on leather jackets? For me, the leather jacket is something which I can't imagine my autumn look without. Okay, it's true that this special type of leather jacket is the most basic one and even though I don't like those mass trends this leather jacket trend is the only exception.
Kedy Vám začína škola? Máte aj vy doma svoju milovanú koženú bundu?
When do you start school? Do you have at home your lovely leather jacket as well?

Komentáre

 1. Pekný outfit a zaujímavé fotky! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tenhle styl mi k tobě sedne. Vypadáš jako správná "BABA:*".
  Hezký zbytek srpna přeji, Š

  Corculum | Stepanka_T

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty jo, teď jsem na tebe narazila a vypadáš jako hrozná pohodářka. Moc se mi líbí jak kombinuješ ty tmavší barvičky ale zároveň to vůbec není nuda. Takový british edgy look.

  Lenny v Dánsku

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tou poslednou vetou si ma dostala!! Raz by som chcela bývať v Anglicu a edgy look milujem čiže aaa😊😂😍. A mimochodom ďakujem :3

   Odstrániť
 4. Outfit je super! :) Já doma nemám žádnou koženou bundičku/křivák, ale už dlouhou dobu ji scháním, jen stále nemůže najít tu pravou :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. Ja som na tom bola rovnako až raz som tú svoju zbadala už z vonku a stala sa z nás nerozlučná dvojka (haha) 😂

   Odstrániť
 5. ú, opasok na tričku je perfiš ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja sa už veľmi teším na také to jesenné chladnejšie počasie a na takétou outfity :) Inak sa mi to ako celok veľmi páči, ale tie topánky sú goals. :)

  TheStyleTale ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Kozena bunda je must asi u kazdeho. Paci sa mi velmi zakomponovanie toho opasku, vyzera to tak inak a jedinecne ako vacsina ludi po ulici :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Koženou bundu také vlastním a patří k mým nutnostem v šatníku!
  Just by Sara

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)