OOTD: TWO SIDES

Rada sa hrám na dospelú. Dám si topánky na opätku v ktorých ma po dvoch hodinách začnú bolieť nohy. Dám si výrazný rúž, ktorý sa mi aj tak rozmaže pretože naň zabudnem, dám si menší výstrih, ktorý si aj tak väčšinou vždy zakrývam šatkou. Ale sú tu dni keď mám chuť ukázať dieťa, ktoré sa stále vo mne niekde skrýva. Dám si ponožky s marvelovími hrdinami, vlasy si zapnem do dvoch malých copíkov na hlave.
Každý z nás má dve tváre. Ak si porovnáte posledný outfit s týmto, asi si už viete predstaviť tie moje. Na jednu stranu mám rada pohodlie, niečo infantilné, crazy. A ako veľký kontrast k tomu sú jednoduché, čisté a elegantné línie.


Máte aj vy takéto “dve tváre”?

Komentáre

 1. Tričko sa mi hrozne páči, pristane ti. A áno, aj ja mám niekedy takéto obdobia. :D

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Takéto outfity sa mi neskutočne páčia, čiže odomňa palec hore! :)

  LEUSLIFESTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. outfit ti skvěle sedí :) za mě dobrý. Já mám v oblíkaní možná i víc tváří. ale tyto dvě jako ty mám určitě.:)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
 4. super štýl :o tie ponožky si úplne zabila! :)

  Desire fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Presne na takomto rozhraní som teraz i ja - na jednu stranu chodím do práce, bývam sama, varím, periem, žehlím, vybavujem všetky "dospelácke" veci, chodím v opätkoch a šatách; no na druhú stále zbožňujem staré seriály z Disney Channel (momentálne so spolubývajúcou/bestie sledujeme Wizards of Waverly Place a obe sme neskutočne vďačné, že sme vyrastali práve na týchto seriáloch a nie na tom, čo dávajú teraz) a poobedia, kedy sa môžem s bratrancami a sesternicou hrať s hračkami.
  To tričko je skvelé! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak tohle je topový! Tohle je přesně můj styl (y) Sice nejsem typ, kterej nosí džíny a k tomu džínovku (páč mi děsně nesluší denim s denimem :D), ale tobě to mega sekne.

  Karolína & Maličkosti ze života

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)