WHAT TO WATCH

(všetko čo tu píšem je len môj subjektívny názor)
O tom, že Netflix seriály robiť vie sa presvedčil už asi každý. Ja moc seriálový typ nie som, ale keď už nejaký pozerám je vysoká pravdepodobnosť, že je práve od Netflixu. Už sa mi ich tu pár nazbieralo a preto sa s vami chcem o pár typov podeliť.http://www.imdb.com/title/tt6315640/
http://www.imdb.com/title/tt6315640/

Už mi chýbal nejaký teen seriál. Presne vhod prišiel seriál o autistovi, ktorý sa snaží zapadnúť a nájsť si dievča. Tento seriál je úplne dokonalý na večery počas pracovných dní. Jeden diel má okolo tridsiatich minút čiže to nie je nič extrémne dlhé. Nato, že sa seriál zaoberá pomerne smutnou témou je v ňom celkom dosť či už situačného humoru ale aj hlášok. Seriál by som zaradila do kategórie 13RW a podobne. Netflix zas nesklamal. Aj keď rieši pomerne často riešenú tému v filmoch, seriáloch pre teenagerov je niečím iným, originálny. V hlavnej úlohe Keir Gilchrist sa mi podobá na postavu Sheldona z The Big Bang Theory.
Zatiaľ mám za sebou 4 diely a páči sa mi to. A ak máte radi nejaké estetické, sentimentálne quotiky tento seriál má v každom diely zopár.


http://www.imdb.com/title/tt4230076/?ref_=ttmi_tt
http://www.imdb.com/title/tt4230076/?ref_=ttmi_tt

Keď už len počujete o spolupráci Netflixu a Marvelu viete, že to zlé pravdepodobne nebude. Pred tým ako začnete pozerať tento seriál odporúčam pozrieť si seriály o každej jednej postave (Daredevil, Luke Cage, Iron Fist a Jessica Jones, ktoré sú taktiež od Netflixu)
z The Defenders. Ak sa vám nechce dej pochopíte aj bez toho, ale človek lepšie pochopí postavy a ich príbehy ak si pozrie seriál výhradne len o jednej postave.
The Defenders sú podľa mňa lepší ako jednotlivé seriály o každom z nich, pretože čo je lepšie ako seriál o jednom hrdinovi? No predsa seriál o štyroch dokopy. (haha). Jedná sa zatiaľ o jedno-sériovú marvelovku. Nechcem Vám veľa prezrádzať z deja. Podľa mňa to nie je úplne typická marvelovka a páčila sa aj ľuďom, ktorý Marvel moc nemusia.


http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=nv_sr_1
http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=nv_sr_1

O tomto seriály som sa dozvedela cez jeden blog a jednoducho Vám ho musím posunúť ďalej. Prvé dve série sa skladajú z troch dielov a každý jeden zachytáva iný príbeh, situáciu a iných ľudí. Tento seriál nie je oficiálne od Netflixu až jeho nové pokračovanie tretej série. Ako som už povedala každý diel je o niečom inom. Nenadväzujú na seba, ale jednu vec majú spoločnú. Budúcnosť. Všetky sa odohrávajú v budúcnosti v ktorej technika je na veľmi vysokom leveli. Priznám sa, že nedokážem ten seriál opísať slovami. Je dosť psycho a po každom diely som som si musela dať pauzu na zamyslenie sa čo sa práve stalo a až potom som bola schopná pokračovať s ďalším. Upozorňujem. Prvý diel je veľmi nechutný, ale podľa mňa veľmi vydarený pilot! Tento seriál by mal vidieť podľa mňa každý. Človek si uvedomí veľa veci.


Aké seriály ste videli vy naposledy, alebo aký pozeráte teraz?

Komentáre

 1. Na Atypical jsem viděla trailer a hned mě zaujal, určitě ho během podzimních večerů zkouknu :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. dikičko za tipy lebo v poslednej dobe sa nemam na co pozerat :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Určite ďakujem za tipy! <3

  www.annslifea.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. super tipy :) ja som najnovšie videla minisériu Big Little Lies od HBO a bolo to výborné! odporúčam ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skvělé tipy! Na nějaký seriál určitě mrknu :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Skvelé tipy! Netflix má výborné filmy :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Omg ty máš Netflix? KONEČNĚ NĚKDO.
  Atypical jsem viděla a docela mě to bavilo. Taková ta dobrá teenařina.
  Defenders a Black mirrors mám v my listu. - popravdě se mi do těch seriálů moc nechtělo, ale teď měním názor. :D
  Já teď dokoukávám BoJacka a Lucifera, takže jsem v časové tísni. :D

  Prolhaná Mrcha

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)