AUTUMN TAG?

Priznám sa, že na tag-y moc nie som, ale tento tag si nemôže odpustiť žiadny milovník jesene.
I have to confess, that tags have never been my type of thing, but this tag autumn lover cannot leave out.

 1. Obľúbená vôňa sviečky? /Favourite candle scent?
Keďže u nás nemáme notoricky známe a veľmi predražené sviečky od Bath&BodyWorks s vôňou jesenného lístia, perníku atď. (dobre, klamem na notine pár majú, ale cena je stále velikánska) Zatiaľ si kupujem sviečky v slovenských obchodoch a moje najobľúbenejšie jesenné vône sú vanilka alebo škorica.
Because we don't have famous and pretty expensive Bath&BodyWorks candles with a smelt of autumn leaves or gingerbread, etc. (ok, I'm lying. On notion you can find some, but the price is still pretty high) So far I have been buying candles from Slovakia’s shops and my most favourite scents are cinnamon and vanilla.

 1. Káva, čaj alebo horúca čokoláda? /Coffee, tea, or hot chocolate? 
  Hoci mám kávu rada a na jeseň (neviem ako to je možné), chutí lepšie aj tak si vyberám čaj. Ja zatiaľ nie som ešte taká kavjarka čo by neprežila deň bez kávy. Ja to mám tak s čajom. Mimochodom aký je váš obľúbený čaj?
Even though I like coffee and in autumn it tastes even better (I don't know how that's possible). I'm not that type of person who would not survive a day without coffee so far and that's why I have chosen tea. By the way which is
your favourite tea?

 1. Najlepší jesenný zážitok? /What’s the best fall memory you have?
Jediné čo mi napadá je jeseň v Anglicku. Bol pre mňa prekrásny zážitok pretože milujem jeseň a milujem Anglicko a jeseň v Anglicku je tá najkrajšia jeseň!
The only thing that came up on my mind was autumn in England. It was the most beautiful experience for me because I love autumn and I also love England and autumn in England is the most beautiful autumn!

 1. Čo preferuješ: tmavé pery alebo linky? /Which makeup trend do you prefer: dark lips or winged eyeliner?
Všetko to záleží od toho na čo mám náladu. Veľmi sa mi páčia oba trendy. Linky mi trvajú dlho a stále som nenašla ten pravý tvar pre tvar môjho oka. A to isté s tmavým rúžom. Doteraz som nosila iba nahé farby a pomaly si zvykám na niečo tmavšie.
Everything depends on my mood. I really like both trends. Eyeliners take me too long to make and I still haven't found the right shape for my eyes. And as regards dark lipstick I used to wear only naked colours and now I'm kind of getting used to the darker ones.

 1. Aké je počasie na mieste kde žiješ? /What is the autumn weather like, in the place you live?
  Prekrásne. Okej na počasie v Anglicku to nemá, ale nemôžem sa sťažovať. Dni sú pochmúrne, daždivé. Občas spoza oblakov vykukne slnko, ale ako keby sa len lúčilo. Listy zo stromov opadávajú jeden po druhom. Hrajú farbami jesene.
Beautiful. Ok, the weather in England is way more beautiful, but I can't complain. Days are “sad” and full of rain. Sometimes a sun shows itself from behind the clouds, but it looks like it's telling us his last goodbyes. Leaves are falling down the trees, one after another.

 1. Aký je tvoj najnosenejší sveter? /Most worn sweater?
Nižšie fotka. Scroll down for a photo

 1. Skinny jeans alebo legíny? /Skinny jeans or leggings?
Na jeseň najviac nosím sukne. Za 2 dni sa mi podarilo kúpiť si 4 nové čiže moja kolekcia sa rozrastá a ja sa teším každým jedným dňom čo ich nosím.
In autumn I love wearing skirts. In two days I was capable to buy four skirts, so my collection is getting bigger and I'm happy every day I wear them.

 1. Must-have laky na jeseň? /Must-have nail polish this fall?
  Príspevok čoskoro. Blog post soon.

 1. Obľúbený jesenný seriál? /Favourite falls TV show?
Na jeseň si vždy robím maratón Halloween-ských dielov The Simpsons a The Middle. Okrem toho sa na toto obdobie podľa mňa veľmi hodí aj  Gravity Falls.
In autumn I always have a marathon of The Simpsons special Halloween episodes and Halloween episodes of The Middle. Besides that I as well like to watch  Gravity Falls.

 1. Aká pesnička ťa dostane do jesennej nálady? /What song really gets you into the fall spirit?
  Ach, nedokážem si vybrať jednu. Tak tu je celý môj playlist. 
  Ou, I can't choose only one. So, here is my whole playlist.
Čo máte na jeseni radi vy? /What do you like about autumn?

Komentáre

 1. Ja tagy celkom rada čítam aj robim. Tento vyzerá fajn a človek sa vždy o blogerke niečo nové dozvie.
  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jak se ti podařilo za 2 dny koupit 4 nové sukně? :D ..taky bych brala nějakou novou, tak by mě zajímalo, kde se po nich poohlédnout :) Taky jsem spíš na čaj, nejvíc miluju černý :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já jsem rozhodně na kakao:D. Jinak na podzimu miluju svíčky...a celkově tu atmosféru:) Skvělý článek:)
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 4. milujem tento clanok! :D mozem sa oznacit a urobit ho tiez - s creditom samozrejme? :D milujem jesen ako celok nic nie je take prekrasne ako toto rocne obdobie a dazd a serialy/filmy a caj a teple ponozky a saly a svetre a skratka <3
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 5. The 1975 jsou top! Navíc jejich první album se do tohohle počasí naprosto hodí.

  Karolína & Maličkosti ze života

  OdpovedaťOdstrániť
 6. naozaj pekný článok ;) vanilkové sviečky milujem aj ja! nedávno som si v Kiku kúpila jednu s vôňou pražených mandlí a tá zatiaľ vedie :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jeseň milujem zo všetkých ročných období najviac! Na blogu som akurát včera písala aj ja Fall Tag o veciach, ktoré mám na jeseni najradšej :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Máme to stejně.. I to debilní podzimní Anglii. :D
  A ten svetr je fajn.


  Prolhaná Mrcha

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Musím říct, že s těmi Simpsonovi to máme úplně stejně :-D Taky na ně vždycky koukám.. Na fotkách ti to opravdu moc sluší, vybrala sis krásný outfit :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. já jsem si teď na podzim oblíbila bylinkové čaje (nebo mátový) a pak horké čokolády, moje nejoblíbenější je teď bílá ♥♥ jinak ta šála je super, mám tyhle huňaté nejradši :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. U hodně otázek jsem se s tebou shodla. A to tvoje oblečení je super, fakt se mi líbí :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Můj nejoblíbenější čas je rozhodně s příchutí Vánoc! :D Teď nevím přesně název, ale má modrý obal a sálají z něj úplně vánoce :D na druhém místě je hned zelený :)

  https://wantbefitm.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)