OCTOBER FAVOURITES

Posledné dva týždne boli neskutočne hektické. V kútiku duše dúfam, že sa toto budúci týždeň opakovať nebude. Chýbajú mi dni plné ničnerobenia. Ale ako si vždy nahováram, treba myslieť pozitívne. Vianočná výzdoba na ale aj v nákupných centrách a včerajšie meno Martin a s ním spojené aj trhy na našom námestí symbolizuje pomalý príchod zimy. 


Pred dvoma mesiacmi v nejakom časopise (názov si nepamätám) bol ako darček produkt od Yves Rocher. Nemohla som tomu odolať pretože (síce menšie balenie) ale aj tak produkt od Yves Rocher za asi 3€. Vybrala som si tento čistiaci gél pre mastnú pleť. Je veľmi veľmi príjemný. Asi je to tým, že je zložený z viac prírodných látok ako napríklad ten La Roche Posay, ktorý mám doma. Je ako keby jemnejší. 100ml balenie mi drží už dva mesiace a pomaly sa blížim ku koncu. Ak máte radi čistiace gély odporúčam!
Tento bronzer od Trend It Up mám doma už dlhšie, ale až tento mesiac som si ho obľúbila o niečo viac. Kúpila som si ho v zľave za 2€ a mne sa veľmi páči. Má jemný shimmer a je takej príjemnej bronzovej farby. Ani moc teplý ani moc studený. Jasné, že sa s tým konturovať nedá, ale ak ste osoba biela ako ja a nechcete vyzerať ako mŕtvola je to podľa mňa veľmi príjemný produkt, ktorý okrem farby dodá tvári jemný glow.
Ruže od Essence som mala vždy rada a teraz prišli s novými odtieňmi. Ich rada Mate Mate Mate je veľmi dobrá! Ja som si z nej zobrala odtieň 13 Out Of The Box. Na perách vydrží tak 2-3 hodinky bez jedla, pitia s rozprávaním. Potom ho treba poopraviť. Druhý typ Long Lasting 20 Rich Mahogany až tak long nie je. Vydrží podobne ako ten Mate. Odpúšťam mu pretože je veľmi príjemný na perách a majú odtiene, ktoré len tak v drogérkach nenájdeme. Má zaujímavý finish. Jemne lesklý a veľmi príjemný! Jediná vec čo ma mrzí je že sa k nám nedostali farby ako modrá či zelená.Ďakujem DJPiggovy za jeho playlist. Skoro všetky pesničky čo Vám tu ukážem som našla na jeho Spotify. Soulful, groovy beats boli symbolom októbra.

Tento mesiac som sa opäť ponorila do Riverdale-u, taktiež začalo pokračovanie a posledná séria The Middle, pre milovníkov StrangeThings prišlo jeho pokračovanie, ale ja ich bohužiaľ nepozerám. Tento mesiac som sa od bežných žánrov filmu priklonila skôr k biografií a to film o Demi Lovato: Simply Complicated a Gaga: Five Foot Two. Hoci obe moc nepočúvam a ak ste aj vy na tom ako ja aj tak Vám odporúčam si dokumenty pozrieť. Oba ukazujú ťažkú cestu speváčky a aj to, že každý sme len človek. Sú to filmy, ktoré by som si asi druhý krát nepozrela, ale raz to stačilo a myslím si, že každý film mi niečo dal.


Aké filmy ste videli vy tento mesiac?

Komentáre

 1. Tak po prvé, tie fotky sú naozaj mega nafotené a upravené! Po druhé, Yves Roscher milujem...už som od nich vyskúšala hádam všetko a vlastne...odkedy som objavila túto kozmetiku už ani inú nepoužívam (čo sa týka niektorých produktov napr.telové mlieka a pod.) Super článok! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ani jsem nevěděla, že nějaký film o Demi Lovato vznikl, takže moc děkuju za upozornění, ráda si film pustím :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Co to Riverdale? Stojí za to ta druhá série? Moc se mi do toho nechce.
  A na Stranger things se podívej, stojí to za to.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Už sa naozaj musím viac popozerať po produktoch Trend It Up - zatiaľ ich stále len obchádzam, no ako vidím, majú tam zaujímavé kúsky :D
  Prvú sériu Riverdale som si zamilovala, no od pozerania tej druhej sa zatiaľ odhováram - keď raz začnem, nebudem vedieť myslieť na nič iné, a momentálne je mojou prioritou škola, seminárky a príchod skúšok :D Tak len čakám, kedy séria skončí, a ja si pozriem všetky časti viac-menej naraz :D
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)