OOTD: FAREWELL AUTUMN

Môže už jeseň končiť? Nedávno som si len vešala umelé lístie na stenu, vytiahla zbierku umelých tekvíc a v piatok chcem už vyťahovať môj malý vianočný stromček? Na jednu stranu sa teším stále ako malé dieťa pretože aj zimu aj Vianoce ľúbim, ale toto jesenné počasie mi bude veľmi chýbať.
S jeseňou sa už lúčim a to práve týmto posledným jesenným outfitom, ktorý bol vytvorený ešte počas tých jemne chladných jesenných dní.
Teraz začínajú veľké prípravy na Vianoce. Už pomaly vytváram vianočné príspevky, v piatok sa bude dekorovať izba, taktiež už aj nacvičujeme na našu vianočnú akciu, zháňam hnedé oblečenie na kostým soba atď. Nesmierne sa na december teším, ale viem, že to bude ťažký mesiac. V decembri je v každej práci hotový masaker, v škole to nebude o nič iné a aspoň cez ten december by som chcela pridávať príspevky pravidelne. (každú stredu, nedeľu)
Myslím si, že spísanie vecí a toho čo všetkého nás do 24 čaká je pre mňa potrebné. Bude to hektické, ale zvládnem to. Odpočítavanie do štedrého dňa mám už stiahnuté. Najviac sa teším na ten pocit keď ráno 23 vstanem a poviem si, že konečne prichádza ten zaslúžený oddych.Komentáre

 1. Ani sa mi nechce veriť, že zajtra začína december! Jeseň zbehla neskutočne rýchlo, a mrzí ma, že som si ju viac neužila, hlavne keď už vonku vidím sneh a teploty sa držia pod nulou, no na druhú stranu sa už tiež neviem dočkať Vianoc 💕 Je to moje najobľúbenejšie obdobie v celom roku, a hoci to bude chcieť veľa síl všetko stihnúť a zároveň nič nezanedbať, tie sviatky za to stoja 💕
  Outfit je krásny - perfektná sukňa!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja mám jeseň veľmi rada a musím povedať, že tentokrát som taktiež ani nestihla zaregistrovať ako rýchlo ubehla :/
  PS : krásny outfit <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já jsem ráda, že je podzim pryč, déšť a sychravo mi opravdu chybět nebude! Zimu mám o dost raději. Pěkná sukýnka!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak to je krása! Veľmi ti to pristane a celý outfit vyzerá úžasne :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)