CHRISTMAS EVE

Tento rok moja vianočná nálada odišla tak rýchlo ako aj prišla. Je to celkom smutné, že Vianoce už nie sú ako keď som bola malá a každým jedným dňom som sa tešila viac a viac. Cez noci som nespávala lebo moje nadšenie mi to nedovolilo. Teraz sú Vianoce o niečom inom. To, že som nebola v tej dokonalej vianočnej nálade ale nič nemení na tom, že štedrý večer mal svoje čaro, ktoré som sa snažila zachytiť a podeliť sa oň s vami. 

Štedrý večer. Deň kedy sa rodiny stretávajú. Deti vyspávajú a maminy chystajú dobroty na ktoré sa všetci tešíme celý rok. Je to deň, kedy podľa mňa aj srdce toho najviac ľadového človeka zaznamená náznak topenia. Je to naivné, ale verím, že aj keď sú ľudia zlý kúsok dobra má každý v sebe.
Štedrý večer. Čas plný magických momentov, iskričiek v detských očiach, objatí a možno aj sĺz.
Prajem Vám ešte prekrásne sviatky. 

Komentáre

 1. Čím som staršia, tým rýchlejšie celé Vianoce prebehnú - neviem, či to je tým, že ako malá mi dni pripadali dlhé, teraz je to opačne; navyše sa kopia povinnosti a školy mám vyše hlavy :D No každým rokom ma zase viac a viac mrzí, že som si sviatky viac neužila, respektíve že som nemala čas sa na ne poriadne tešiť :D
  Originálny a nápaditý článok! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Letošní Vánoce vážně uběhly strašně rychle, ale užila jsem si je pořádně:). Krásný článek!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jej toto je ake krasne, ako si to cele nafotila. Vystihla si to super, krasne fotky :) Uz dlho sa mi u nikoho tak nepacili fotky, fakt krasne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak tie palacinky by som si dala hneď! :D A krásne si zabalila darčeky! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. U mňa vianočná nálada zmizne hneď po sviatkoch. Ako tak si ju udržujem celý december pred Vianocami, pretože ich naozaj zbožňujem a to napätie a očakávanie rastie.. ale je pravda, že každým rokom je toho menej a menej. Chcela by som zažiť ešte aspoň raz svoje detské Vianoce. :)
  Parádne fotky!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. aww toto je fakt chutné :D normálne ako to pozerám až teraz tak mi tie vianočky zase chýbajú
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)