WHAT TO WATCH - CHRISTMAS


Tretia adventná nedeľa. O týždeň sú tu Vianky, ale kým oficiálne prídu, čaká nás (teda neviem ako Vás ale mňa určite) pomerne náročný týždeň. Moja izba a všeobecne celý byt ešte vôbec nevyzerá, že by boli pripravené na príchod Ježiška. Nuž čo už, však na Vianoce chodí Ježiško a nie hygiena.
Musím povedať, že môj darčekový plán je vo veľmi dobrom stave. Už ich len zabaliť (na to sa neskutočne teším) a môžu ísť pod stromčúrik. Dnes som si povedala, že Vám dám nejaké ďalšie typy na vianočné filmy.
Pripravte si čajík a hurá na filmíky .


Tento film je celkom známy, ale ja som ho objavila až minulé Vianoce keď sme ho od polky začali pozerať na štedrí večer s maminou. Deň nato som si ho pozrela odznova celý a tí ktorý ste ho videli mi dáte za pravdu, že je vážne prekrásny! Je to celkom jedinečný vianočne ladený príbeh spomedzi tých ostatných. Nechcem Vám nič prezrádzať. Iba Vám poviem, že si ho pozrieť musíte!Tento film som si zapla hlavne kvôli obsadeniu a to predovšetkým kvôli Bill-ovy Murray. Okrem toho v tomto filme má aj svoju rolu Miley Cyrus, George Clooney atď. Tento film je muzikál, čo som ja nevedela pretože si moc nepozerávam trailery. Pomerne pekný nápad, s vianočným zázrakom. Tento film je podľa mňa super hlavne pri vianočnom varení či upratovaní pretože dej je pomerne jednoduchý a je tam veľa pesničiek (áno Saška je to muzikál čiže by sa to patrilo), ktoré sú skoro všetky známe a ja som si pri filme z radosti vyspevovala.VIANOČNÉ DIELY SUSEDOV, PROFESIONÁLOV A THE MIDDLE
Bez týchto vianočných dielov moje Vianky už dávno neboli.  Aký Slovák nemá rád Susedov či Profesionálov?  Síce všetky diely poznám už naspamäť, ale nejak ma to neprestáva baviť.  The  Middle je moja nová úchylka.  Vtipný, americký seriál s jednoduchým humorom ako väčšina.Vaše typ na filmy? Máte už ozdobený stromček?

Komentáre

 1. Skvelé tipy. The Holiday má ísť niekedy cez tento týždeň na jojke, tak som zvedavá aké to bude :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na The Holiday jsem úplně zapomněla, takže jdu stahovat a uděláme si pěkný večer:)

  Jinak za mě vede Love Actually, bez toho si už Vánoce ani neodkážu představit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Po posledných dvoch týždňoch, ktoré boli poriadne náročné a vyčerpávajúce, sa už teším, keď budem môcť len sedieť pred telkou a pozerať jeden film za druhým :D Takže vďaka za tipy! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak pár filmů neznám, takže jdu stahovat:-).

  Díky za tipy a přeji krásné vánoční svátky!

  http://www.bygabra.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)