IIW-ZOEVA Caramel Melange

Tento blog nie je moc zameraný na recenzie, ale očividne nový rok prináša veľa zmien.
V týchto príspevkoch s názvom
Is it worthy? by som Ti chcela podrobnejšie predstaviť produkty, ktoré ma vážne zaujali, sklamali či ohromili. Myslím si, že sa nám tu z toho stane jemne nepravidelná séria, ktorá by milovníkom makeupu či kozmetiky všeobecne mohla z času na čas pomôcť.

Začnime pekne a sústreďme sa na oči. Sú to predsa okná do duše, nie? Myslím si, že aj ty túžiš po veľkých, výrazných kukadlách.
A vtedy prichádza makeup, ktorý mi pomáha niečoho takéhoto dosiahnuť. Dnes by som Ti chcela predstaviť paletku
ZOEVA Caramel Melange. Zoeva je najmä známa jej kvalitnými a drahšími štetcami, ktoré obľubujú makeup artisti po celom svete. Ja si myslím, že ani za ich paletky sa nemusia hanbiť.
Dopredu by som chcela povedať, že je to moja prvá paletka na oči vôbec (doteraz som používala iba bronzer alebo mono-tiene z drogérie).

OBAL
Paletka je z tvrdého papieru, čo pravdepodobne nie je to najluxusnejšie čo sa dá vymyslieť, ale aj tak je pevná a drží tvar. Dizajn je jednoduchý, elegantný. Tam nie je čo riešiť. Jediné malinké mínus je asi, že nemá zrkadlo, ale to mne osobne vôbec nevadí. 

OBSAH
Paletka obsahuje desať tieňov, všetky s teplým podtónom. K pigemtácií sa vyjadrovať ani nemusím. Nedá sa to ani len porovnať s drogerkou. Majú veľmi zaujímavú konzistenciu. Sú hebké, neprášia, ale nie sú ani krémové. Niečo medzi tým. Pracuje sa s nimi super. Pekne sa vrstvia, strácajú, neopadávajú a na očiach mi veľmi obstojne vydržali celý deň bez toho aby sa zliali.
Najviac prášivý tieň je Wax Paper, ale stále to nie je niečo s čím by sa nedalo pracovať. Odtieň Liquid Center je zas najkrémovejší.

CENA
20€ (objednávala som ju z beautybay)
ZHRNUTIE
+pigmentácia
+cena
+rôzne farebné verzie paletiek
+kvalita
-na Slovensku nedostupná 


Aká je tvoja obľúbená paletka očných tieňov?  

 

Komentáre

 1. Na tuhle paletku už jsem se párkrát koukala a je vážně nádherná:D. Ta pigmentace je prostě úžasná a celkově i výběr barev mi moc sedne:). Super recenze!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Musím uznat, že sama na takové paletky a celkově výrazné líčení moc nejsem.. A tak když už mě něco takového zaujme, většinou už to fakt musí stát za to.
  A tahle mě svými barvami zaujala, přesně takové odstíny volím, když už na sebe něco musím "plácnout" :D

  FIT MADDIE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Myslím si, že tahle paletka je úplně dokonalá na takové to denní nošení :) Moje oblíbená paletka je Androgyny od Jeffreeho Stara, protože je to jedním slovem dokonalost :)

  Praguetales

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Táto paletka je veľmi zaujímavá :) Mojou momentálne naj paletkou je asi paletka Cosmic Metals od NYX-u :)

  Ardnaxela

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja osobne ešte očné tiene moc nepoužívam..mám doma tiež max mono tiene z drogérie,ale už dlhšiu dobu uvažujem,že si nejakú lepšiu paletku zakúpim. Táto vyzerá super. Najviac sa mi páčia odtiene almost burn a universal delight :). Veľmi pekný článok aj fotky :) .

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Paletka je pekná no ja by som ju asi nevyužila. Ale odtiene sú naozaj veľmi pekné :)

  KLAUDI

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Vyzerá nádherne! :) Ja mám strašne rada takéto nude farbičky a tá pigmentácia je skvelá, naozaj krásna paletka

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Na túto paletku pozerám už istú dobu, odkedy som ju vlastne videla u jednej z mojich naj slovenských youtuberiek TinaNaté ... :) Ja doma nemám zatiaľ nejaké kvalitnejšie tiene, no s tým, čo mám, sa dá celkom v pohode pracovať, časom by som však rada siahla aj po niečom lepšom .:)

  deerly lost / blog instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Zoeva má paradné paletky a tieto tiene sú skutočne krásne :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Paletka vypadá úžasně :)
  everyday-lifecz.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)