OOTD: SPREAD LOVE

Rozdávame lásku. To bola odpoveď dvoch chlapov chodiacich s táckou plnou aperitívov od stola k stolu. Ver či never, ale po jednom kole bola atmosféra v apreski hneď lepšia. (Áno mohlo to byť aj obsahom pohárikov, ale som presvedčená, že k tomu dopomohol ich úsmev a pozitívne naladenie).
Táto veselá príhoda ma priviedla k tomuto príspevku.
Dá sa šíriť láska v tomto svete? Určite áno. Otázka je skôr ako.
Hneď mi napadol sociálny experiment ako človek drží tabuľu s nápisom “free hug/ objatie zdarma”. Viem, že to robia hlavne kvôli views, ale povedz mi narovinu, nepotešilo by ťa objatie len tak v strede hektického dňa?
Bohužiaľ ja nie som jeden z tých ľudí, ktorý by sa na to námestie postavili. A ani ním nemusím byť aby som mohla šíriť lásku a dobrú energiu. Stačia na to aj drobný skutok.
Čo tak sa usmiať na neznámych ľudí. Pamätáš si kedy sa na teba len tak usmial neznámy človek? Ja bohužiaľ nie. Dajme si spolu jeden cieľ. Skús sa aspoň raz na niekoho cez deň usmiať. Reakcia ťa určite poteší.





pár slov k outfitu.
Túto ležérnú eleganciu nosím veľmi rada. Počasie sa pomaly lepší a preto môžem konečne vytiahnuť tieto krátke šaty, ktoré ma hneď zaujali aj keď trend výšivky ide úplne mimo mňa. Sú veľmi jednoduché no zároveň niečim iné. Keďže ako študent stále niekde behám je ťažké prežiť celý deň v opätkoch a preto rada volím dámske tenisky. Tieto sú moje nové ružové lásky. A nesmiem zabudnúť na šál, ktorý je nositeľom tejto témy. 



Viacej štýlových kúskov nájdeš na lovely.sk


Posnažíš sa šíriť lásku so mnou?

Komentáre

 1. Kombinácia všetkých farieb a vzorov mi príde veľmi odvážna a krásna zároveň. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 2. na první pohled to ani nejde dohromady, ale chtělo to jen trošku odvahy a parádní outfit je na světě! :) Boty a šála jsou nejlepší :)

  DL ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásné outfity! Moc se mi líbí ty černé šaty s výšivkama :)

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak ten outfit je bomba! Nie je to veľmi môj štýl, ale neskutočne sa mi páči každý jeden kúsok, wow! ♥

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem krásne za každý jeden komentár.

Form for Contact Page (Do not remove)